🤔📱🪫 akun varaus 65% . Laturi tipahtanut yöpöydältä ja kaapelin liitin mennyt siinä rytäkässä rikki. Vanhat kaapelit ei tietystikään käy. Piha yhtä savivelliä niin kauppaankaan ei pääse. Yksinelämisessä on näitä varjopuolia.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Pitäis kyllä gubbe olla yks johtovastaava
https://youtu.be/4L5UuStwBZg?
Kato kuin kuuma. Sen lisäks se on myös fiksu, sivistynyt sekä syvällinen ahdistunut ajattelija
Äärimmäisen paljon parempi kuin sinä, ap
Ahdistunut vai ahdistava?
Škoda, osta looda.
Keitäppä makkeroonia ja tee makarooniloodaa niin tulee parempia juttuja
Tai soittaa Teppo Tilaustaksin. Akut ja uudet korvamerkit seuraa kätevästi siinä sivuovessa.
Teppotakseja täällä ei ole. Taksi eessuntaas johtokeskukseen maksasaisi 70 euroa.
Ei Kallis
Kuka ihme noita laturin kaapeleita oikein suunnittelee. Eihän metrin pituisella kaapelilla tee mitään. Känny on nyt kahvinkeittimen päällä ja tää chromebook keittiön pöydällä.
Mulla oli eilen hiljaista, kun telkkarikin toimii täällä kännykän kautta. Ompelinkin sitten käsin toisen sängyn päiväpeitteen reunan. Nyt on molemmissa sängyissä siistit uudet päiväpeitot. Semmoiset lehmuksenvihreät.
Tää ilta menee missattuja ohjelmia katsellessa. En uskalla nettiäkään selata ennenkuin olen katsonut tähtien tanssit.
Hyvää Yötä
Mulla kanssa laturin kaapeli Rikki ja vieläpä molemmista päistä.
s-marketista löytyi uusi vajaalla kympillä.
Isi varmaan hyyppäs sitte laiturin alle koko kaapelikelavuoren kanssa.
Ja savivellin imuauto kymppikerhon?
Ketä muuten ois uskonu, että kelaat ja tikkaat Hus-bandias tämmösellä sivustolla?
Polta sitten kynttilää molemmista päistä.
🔥
🕯️🤏🤪
🔥
Eipä paljon haitannut, että jäi näiden luulijoiden kommentit lukematta. En vaan tajua, miksi tuollaisia pitää kirjoittaa tuntemattomille ihmisille.
Hyvää yötä tavalliselle ihmiselle.