hieron nännejä runkatessa se on vitun kiihottavaa.onko muitakin kaltaisiani olentoja
nännit
mies
53877
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
http://pee-pee-girls.com/m002/
Olen 56 v mies ja mulla on myös hyvin herkät nännit. Juuri nipukoiden päiden kevyt hively saa ne kovettumaan ja seisokin aikaan. Usein runkkauksenkin aloitan niiden hivelystä.
Joskus kun on oikein kiimanen olo, niin laitan niihin pyykkipojat. Sen aiheuttama lievä kipu muuttuu kiihottavaksi ja samalla runkkaan. Ruiskahdukset ovat varmoja sen jälkeen.
Sama mullakin. Myös sellaiset videot, joissa miehen tai naisen nännejä "käsitellään" eri tavoi kiihottavat kovasti. Jopa raju sm-jututkin ovat kiihottavia, joissa käytetään puristimia ja lävistyksiäkin.
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/04.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/16.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/10.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/18.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/07.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/11.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/02.jpg
http://tgp.swingermoney.com/absolutekim/17/09.jpg
Olen kohta 50 v. ukkomies ja runkkailen joka aamu. Myös minun sessioni alkaa nännien hiplaamisella, ja kohta on kulli kovana. Myös minä käytän erilaisia nipistimiä ja joskus imutan nännejä pienellä ruiskulla.