on sitten hyvä paikka
Suomi24 etsintäkuulutus
Anonyymi-ap
19261
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Pysy sitten siellä taukki!
Oletpas ärhäkkä. Pitäiskö sun nukkua välillä? 🤭
Jaa miksi noin olis?
Samaa paskaa eri paketissa :D
Tiina se siellä Pm kämpässä laskeskelee montako pökälettä putoilee.
Unohdin. Varmasti ottaa päähän kun tupakkaakin tekis mieli🤣
Sun kannattaa ekaksi erottaa aikuiset täysjärkiset ja vähemmän täysjärkiset lapsenmieliset, sitte vasta voit olla vähän kärryillä.
Olen mies.
Tiina ei ole aikuinen päästään.
sieltä voi itsensä tunnistaa
Minä tarjosin henki vakuutukset teille kaikille mutta sinä katsoit minua nenän vartta pitki, haukuit, ilkeilit ja kiusasit niin otan sen pois. Sen lisäksi sinä mieluummin tuet ja mukailet ped0rasisteja mieluummin kuin omia etujasi. Henki vakuutus kuuluu projektin tarjoamiin etuihin ja se on voimassa toistaiseksi
Onko täällä semmoinenkin 🤨
On https://keskustelu.suomi24.fi/ajanviete/etsintakuulutus
Lähivakuutus vaikka auto olis menossa huomenna jokeen Halavalla
Teiän takii täytyy alkaa pitää jo kirvestäki autossa että pääsee tarvittaessa ulos.
Mitä hiton merkitystä jollakin suomi24 etsintäkuulutuksella on, koska en huolisi yhtäkään, joka yrittää saada kontaktin keskustelupalstojen välityksellä?
Mitähän sinä sitten täällä duunaat?
Koska en ole töissä. Muutoin en viettäisi täällä sekuntiakaan ja olisin itseasiassa varsin ilahtunut, jos ikäväosion saisi blokattua omasta näkymästä.
Miksi sheriffit ei siellä etsintäkuuluta rosvoja?