Et sie tykkää...

Muuten laittaisit suoraan viestiä!
10156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tuolla perusteella et tykkää itsekkään. Ok. Minä tykkäsin aidosti oikeasti. Onneksi en paljastanut tunteitani.

M->N

1Äänestä
  • Tykkäänpäs!

    Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    Tykkäänpäs!

    Minäpäs!

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Minäpäs!

    Enpäs sittenkään. Puhut sie mie-kieltä.

    Äänestä

  • Miten niin onneksi

    Äänestä

Olen laittanut monet viestit

Äänestä

En mä saa, tiedät sen.

Äänestä

Et siekään tykkää minusta🙄🥺

Äänestä

Minä tykkään ni paljon etten laita viestiä koskaan kun en sitten päästä halista sinua pois.

Äänestä

Mie tykkään yhestä naisesta. m>n

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Muuten laittaisit suoraan viestiä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu