Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nuori tyttö märkänä?

Isokyrpäinen mies vois maistaa.
789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo ei kannata sitä isoakyrpää lykätä mihinkään jos et kerta ole vielä sitä sukupuolitautia parantanut jonka sait siltä Heinolan Ranelta kun panit sitä pyllykkään

Äänestä

Taasko se työtön on vahtimassa😂

Äänestä
  • Siinä itse sossu pummi kyttää

    Äänestä

Sussa urpossa ole muuta isoa ku mätäpaise hartioittes välissä

Äänestä

Täällä ootan sua, vastaa mulle nussimua.fi sivuilla. Nimimerkki on pienipilde

Äänestä
  • Kuinka pieni?

    Äänestä

  • Anonyymi-ap kirjoitti:

    Kuinka pieni?

    25 cm pituus ja 8 cm paksuus

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Isokyrpäinen mies vois maistaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu