Trööl, eli terve kaikille!

Kuinka on syksy lähtenyt käyntiin?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ave toveri!

Hapero jarruletku meni poikki ja 2024 Octavian yksipiirijarrujen takia ajoin toisen perään. Ei siinä kasko korvaa mutta nyt ei ole taavia enää. Toivottavasti muilla tovereilla menee paremmin ja mukavaa syksyä. Opiston syysriehoissa sit nähdään nääs!

-Kaius

Äänestä
  • Täyttä spämmiä 24/7 joka päivä

    Äänestä

Rotalla setuloista haaveillen on mennyt. Belshinat väpättää ajossa niin paljon että amalgaamit irtoaa tekohampaista. Taisto

Äänestä

Ei lähtenyt Skeida tänä aamuna käyntiin, kun oli lämmintä vain 5 astetta. Lasit tosin olivat jäässä ja veivi lerpahtanut täysin.

Äänestä
  • Rässä ompi sähköinen startti. Ei tarvii kädet kohmeessa veivailla!

    Äänestä

  • Oletteko huomanneet että pysyykö taka-akseli pakkasella paremmin kiinni kuin kesähelteillä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinka on syksy lähtenyt käyntiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu