Miksi piti vaan

Leikkiä minun kanssa
33438
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

En ole leikkinyt. Sinä kokeilit vaan markkina-arvoas minulla.😔

Äänestä
  • Ei se asia nyt niinkään ole

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ei se asia nyt niinkään ole

    Miten se sitten on?

    Äänestä

  • Anonyymi00001 kirjoitti:

    Miten se sitten on?

    Tunteita

    1Äänestä

  • En ole ollut missään vaiheessa "markkinoilla".
    Nainen

    Äänestä

  • Minä en ole markkinatavaraa. Paitsi ehkä sinulle.

    1Äänestä

  • Ai sitäkö se on ollut sulle 3 vuotta?

    Äänestä

  • Niinpä, pelleilee varmasti useamman kanssa samaan aikaan.

    Äänestä

Ai miten olet leikkinyt?

Äänestä

Trick or treat 😈

Äänestä
  • 😄🦇🕸

    Äänestä

En ole leikkinyt.

Äänestä

Leikki on iloinen asia. Minulla on kyyneleet silmissä aika usein. Päättele siitä.

Äänestä
  • Kenen takia on?

    Äänestä

Mene terveyskeskus asap hanki apua

Äänestä
  • ariannd

    Äänestä

Leikkiä?

Kun käsi kohtaa varovaisen käden,
ja sormet toisiinsa kietoutuu,
näet ujon tytön silmissä säteen,
kun koko maailma ympäriltä unohtuu.

Se on hienointa leikkiä, kärsivällistä työtä,
jossa jokainen lause on timantti herkkä.
Kun kulkee hänen kanssaan läpi yötä,
ei mikään hetki ole pelkkä.





https://www.youtube.com/watch?v=zwWnnu5nksg&list=RDNWQhUYrcL40&index=10

2Äänestä
  • Anteeks kun oon viimepäivinä kiukunnu välillä sanon itsestä kun puhun niin tosi rumasti ja häijysti jos ei oo mieli mukana nyt muistin mikä tohon nenän nielun ongelmaan autto ku se on jotenki ihan tukossa kuitenki höyry hengittely ja kiittelin että taas muistin koska en haluu kuolla. Itelleni en missään elämän tilanteessa vaikka sanoinki ja tuo on sillä tavalla oireillu viimesen 2 viikko siitä kannan huolta ja saattaa epävire, asiattomuus ja siallisuus puskee läpi mutta veljelle oon täällä pari rumaa sanaa sanonu en muuten mitään kunhan omaa oloa. Ja siis se oli se mitä sanoin ku en tainnu kirjottaa jotta hyvä ku tän muistin kun en haluu kuolla ja tosiaan ollu pahenemaan päin vaikka rupes jo helpottaa, ainaki 10-15vuotta jo saman kaa paininut. Että ei mulla muuten hätää ja sitä pyysin anteeks että säikäytin tietosesti tahallaan ne ketkä tunnistaa ja veljeltä, en saisi mutta tyhmä kun on. Parissa oluessa tulee paljo selkeämpää tekstiä tätä ei ehkä ymmärrä jos ei tunne. Luin kuitenki että sainko ite selvän sain en kolmatta kertaa samaa

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Anteeks kun oon viimepäivinä kiukunnu välillä sanon itsestä kun puhun niin tosi rumasti ja häijysti jos ei oo mieli mukana nyt muistin mikä tohon nenän nielun ongelmaan autto ku se on jotenki ihan tukossa kuitenki höyry hengittely ja kiittelin että taas muistin koska en haluu kuolla. Itelleni en missään elämän tilanteessa vaikka sanoinki ja tuo on sillä tavalla oireillu viimesen 2 viikko siitä kannan huolta ja saattaa epävire, asiattomuus ja siallisuus puskee läpi mutta veljelle oon täällä pari rumaa sanaa sanonu en muuten mitään kunhan omaa oloa. Ja siis se oli se mitä sanoin ku en tainnu kirjottaa jotta hyvä ku tän muistin kun en haluu kuolla ja tosiaan ollu pahenemaan päin vaikka rupes jo helpottaa, ainaki 10-15vuotta jo saman kaa paininut. Että ei mulla muuten hätää ja sitä pyysin anteeks että säikäytin tietosesti tahallaan ne ketkä tunnistaa ja veljeltä, en saisi mutta tyhmä kun on. Parissa oluessa tulee paljo selkeämpää tekstiä tätä ei ehkä ymmärrä jos ei tunne. Luin kuitenki että sainko ite selvän sain en kolmatta kertaa samaa

    Pitää muistaa vaan höyrytellä ja kohta sauna muuten ihan hyvä mieli, on vaan huoli koska nyt ei oo ollu normaalia vaan josko vielä kotikonstein tuon vaivan sais hoijettua kun sitä ei ollenkaa ollu 4-5v sit enää juuri

    Äänestä

Luulitko että kysyin leikilläni sinua sinne? Haluaisin tutustua sinuun paremmin ja voitaisiin olla toistemme seurassa rennommin. En ole leikkinyt sinun kanssa ja kaiken mitä olen kirjoittanut tänne pitää paikkansa.

Äänestä
  • Minne?

    Äänestä

  • Anonyymi00028 kirjoitti:

    Minne?

    Sinne minne kysyin sinua. Molemmat päivät olisi viikonloppuna sopinut.

    Äänestä

Kenties susta ei muuhun ollu

1Äänestä

tommoseet vtun ääliöt sopii toisilleen

Äänestä

Ehkä sinun näkemyksesi mukaan minä leikin .
Se ili yksi vallankäytön keinosi minuun.
Mutta ajattelitko ikinä mies
Entä jos olisimme tavanneet
Jos mimä olisin tehnyt kauken mitä vaadit..
Ne kaikki kauheat asiat

Mietitkö koskaan minua
Minun osaani kaiken jälkeen
Sitä ertä olisi joutunut elämään
Ja kitumaan ja kärsimään
Vuosikausia
Kun sunua ei olisi enää olut.
Itkemään kaioaamaan ja suremaan

Mun oli helpompi lähteä
Nyt kun tiedän et elät elämääsi muualla
En halunut vastuuta kuolemastastasi...
En kyllä tarkaanottaen tiedä
Jatkostasi enkä vältämättä edes
Enäö halua lisää tietääkkään .

On äärettämän loukkaavaa pitää minua
Niin tunnekylmänä hirviönä mitä
Sinä aina sanoit
Ymmärrän nyt .
Olit ja olet sadisti
Taisit valehdessa kun olir mukamas niin
Herkää poikaa et sait minut loukkuun
Ja koukuun sinuun mies ...
Tiesit miten ohjailla ja pelleillä

Minä olen oikesti tosi herkkä ja kiltti
Enkä mikään hirviö
Joka ei ajattele mitään
Satutit pahoin vaatumuksillasi mies
Siksi kaikki piti lopettaa väliltämme .
En voi olla vastuussa sinusta!
Saati tuhostasi .
Se ei ole mitä minä haluan
Ja halusin .
Olen erimieltä .
Se ei ole pelleilyä.

Sinä et koskaan vain ymmärtänyt
Et halunnut ymmärtää mies .
Enkä minä voi tehdä enenpää
Sinä tahdot muita asiota kuin minä .

Naiselta lyhyemmälle j miehelle .

Äänestä
  • Pitää todella pelätä omaa tai toisen kuolemaa jos suurin este tapaamiselle on se, että pelkää toisen kuolevan ensin. Vaikka mies olisi 60 vuotta ja nainen 40 vuotta, niin se ei tarkoita että mies kuolee 20 vuotta aiemmin. Mies voi elää vaikka 40 vuotta ja nainen voi kuolla jo vaikka vuosien päästä. Tuollaisia asioita kukaan ihminen ei voi ennakoida tai ”päättää” kenenkään puolesta.

    Äänestä

ei vaan naama kolahtanu eikä muutenkaan en jaksanu puhuu ees mitään hänelle

1Äänestä

Ymmärrät mitkä panokset oli kyseessä?

Äänestä

Minä olen edelleen näiden kusipäiden ympäröivä, jotka haluaisivat minun tuhlaavan elämäni somenselailuun ja kotona lojumiseen.

Eipä juuri kiinnosta olla heitä kohtaan aito saatika edes ystävällinen.

Äänestä

Mikähän tämä kaikki vaan käy - juttu oikein on?

Vaihteeksi porukka jauhaa omia paskoja rajoittavia käsityksiään? Jos siitä on kyse niin arvostaisin suuresti, jos pitäisivät turpansa kiinni.

Äänestä

Harva varmaan leikkii. Aloituksen teko usein vain on hankalaa ujouden tai epäselvyyden vuoksi. Kyllä suurin osa on ihan vilpittömiä.

Äänestä

Onko yksikään näistä virtuaali uroksista kuvien kera missään jonon jatkeena vai eikö kuvila flaxi käy, epäilen suuresti. Vai ketä nää on kaikki pilvin pimein hartian hierojia, aika epötoivosta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Leikkiä minun kanssa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu