Siltä se nimittäin pahasti näyttää. Kertokaapa muutaman täysjärkisten kirjoissa kulkevan perussuomalaisen nimi, jotka eivät käyttäydy kuin infantiilit tai retardit. Päiväkoti-ikäiset muksutkin osaavat käyttäytyä ja puhua asiallisemmin kuin peruskoulun tarkkailuluokan tasoa edustavat perussuomalaiset. Perussuomalaisten ulkoinen habituskin kertoo jo siitä, ettei porukan ullakoilla ole matot todellakaan suorassa.
Kasaantuuko kusipäisyys perussuomalaisiin?
Anonyymi-ap
37128
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 37
Vanhimmat
Ei -kun sitä on aloittajallakin !
Ja heti persu projisoimassa. Todiste taas siitä, miten epärehellisiä persut todellisuudessa ovat.
On aina yhtä naurettavaa kun sinun mielikuvituskaverisi joille päätä auot jokaisessa viestiketjussa poikkeuksetta ovat taas persuja. Joiden kirjoittamisen sinä Soinisti estät niiden häiritessä sinun persujen maalittamista s24 palstoilla.
Puhu sinä vain omasta puolestasi, älä toisten. Vahvistit vain aloituksen sanomaa persuista.
Persu puhuu pussiin : )
Ap:n kanssa väittely on sama kuin yrittäisi pelata shakkia pulun kanssa: Se kaataa nappulat, paskoo pitkin lautaa ja lopuksi vielä lentää laumansa luokse ja väittää voittaneensa.
Poistettuaan sitä ennen viestit joissa hänelle s24 ammattitrollille fiksummat lyö jauhot suuhun? 🤣🤣
Taas sait köniisi pulultasi?
https://keskustelu.suomi24.fi/t/19123642/kopiopersu-toistaa-usein-palstakirjoituksissaan-tarinaansa-shakin-pelaamisesta-pulun-kanssa
Yksi Soinin tavaramerkeistä kaiken kahdella jalalla liikkuvan kelvatessa ehdokkaaksi ääniä tuomaan. Onneksi teistä Soinilaisista persut ovat valtaosin jo eroon päässeet..😏
Aloittaja tässä. En ole minkään lajin perussuomalainen. Liian hapokasta.
Ano ainoana fiksuna persuna painui Venäjälle koska ei kestänyt persujen tyhmyyttä.
Voi Kristus sentään!
Ketä kiinnostaa enää Ano Turtiainen?
Tietenkin Ap:tä kiinnostaa tämä savolainen läskikasa. Ano saa pysyä Venäjällä lopun ikäänsä eikä varmastikaan ole pitkäikäinen.
Ano ei ole fiksu ja oikeastaan yhtään sen älykkäämpi kuin tyhminkään persu, mutta yhdessä asiassa oli näemmä rehellinen. Siinä, mitä todellisuudessa ihailee eli Putinia ja Venäjää.
Aloittaja jopa kaunistelee persuista suurin osa kuuluisi vankilaan tai pakkohoitoon!
Niin, kyllähän perussuomalaisilla on niitä rikostuomioita merkittävästi enemmän kuin minkään muun puolueen edustajilla. Sekin omalla tavallaan kuvastaa tätä "kansanliikettä". Ja olen kyllä havainnut myös sen, että perussuomalaisten ajatusmaailma ei ole mitenkään humaania ajattelua vaan pikemminkin muistuttaa luonteeltaan petoeläimen vaistomaista toimintaa.
Joukossa tyhmyys tiivistyy.
Mennään joukolla. Jouko on meidän hevonen. Ihahaa....
Persut on kasvaneet pää ämpärissä.
Venäläisessä sinkkiämpärissä.
Itse saa tehdä niinkuin haluaa. Ja muut saavat tehdä niinkuin he itse haluavat. Hiekkalaatikoiden kiusaajapomoja, jotka ovat sinne jääneet.
Silloin se kasaantuu kun kaikkea hyvää vastustetaan.
Kasaantuu!
se on totta että suomalaisista osa on aivan paskasakkia siis jos ajattelee miten toimivat 🤔itse olin niin tyhmä aiemmin etten välittänyt , ihminne jonaka kanssa voi keksutella saattaa olla ihan mitä vaan rikollinen , hyväksikäyttäjä tai mitä vain
Jos Perussuomalaiset ehdottavat vaalien alla leikkauksia 2000e eläkkeistä, he tulevat vaalit häviämään. Kenenkään eläkkeistä ei saa leikata.
Kyllä se nyt vaan on niin että leikattava on ja rahat kasvutoimiin esim.riikalle ja rikkaille!
MAGA-pölhöläisyys on tehnyt pesänsä persuihin. Köyhät persut fanittavat miljardöörejä :))))
Varmasti puolustaa myös vanhusten raiskaajia tämä "matonkutoja" .
Keskisarjan habitus on siitä hyvä todiste.
Unohtamatta maailman tyhmintä Jania.
Kasaantuu. Persuus edellyttää täydellistä tyhmyyttä ja pahuutta!
Voi se näinkin olla.
Tosin voi olla niinkin, että kusipäisyys vain ilmaisee aiemmin piilossa kyteneen mielisairauden, joka nyt puhkeaa esiin,
kun oikein valtiotasolla hallitukseenkin näitä pääpotilaita on kelpuutettu.
Ei kaikki persut ole kusipäitä,vaikka purra onkin persu.
No kyllä ne jotka eivät ole täysiä kusipäitä. ovat selkeästi vähemmistöä.
Jos persu kallistaa päätään, niin urea valuu loristen jostakin pään aukosta ulos?
Todennäköisesti noin käy. Siksi monella persulla, esim. Ano, on niin paksu niska, että pää ei kallistu!
Persut ovat niin kovia puhumaan paskaa, että vaikka suu käy taukoamatta, niin paskaryöppy päässä patoaa kusen estäen sen ulos valumisen.
Älykkäin persuista lähti Venäjälle.
Näin kävi :D