RKP:ta ei enää ikinä..

..hallitukseen. Tack!
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miten ne aikovat saada muut puolueet tarpomaan samaa kielipoliittista linjaa?
Kansan enemmistö kuitenkin vastustaa pakottamista ja se sama enemmistö on kaikissa isoissa puolueissa.

Äänestä

RKP uhoaa, että ovat saaneet Persuista tarpeekseen,eikä enää samaan hallitukseen.
Sallikaa minun nauraa. RKP menee vaikka itse pirun kanssa samaan hallitukseen, kunhan vain hallitukseen pääsee ja saavat jonkun ministeri pestin. Se on nähty vuosikymmen vuosikymmenen jälkeen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

..hallitukseen. Tack!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu