Noljakan huono- osaiset

Miksi juuri Noljakkaan ostarin liepeille on pesiytyneet yh- äidit miljoonine muksuineen, joilla kaikilla jokin nepsy tms. Joensuun kotejahan sielläkin tietty on.. töissä tuskin kukaan heistä käy. Luulis masentavan.
376
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Noljakassa, koska siellä asuu se panomies.

Äänestä

Niinivasralla eniten nistejä nykyisin. T tietäjä

Äänestä
  • Keskusta alueella nisti liikehdintää, eteläpuolella silmät auki..Mustakaavut liikkeellä..

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi juuri Noljakkaan ostarin liepeille on pesiytyneet yh- äidit miljoonine muksuineen, joilla kaikilla jokin nepsy tms. Joensuun kotejahan sielläkin tietty on.. töissä tuskin kukaan heistä käy. Luulis masentavan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu