estetty, vain vähän hakaloitettu huorien pidossa. Siellä on kuulkaa maakunta ynnä poikien ostamia asuntoja ja vaihtoautoja ja mökkejä missä pidetään spermakauneushoitoja.
Saatananpalvoja motoristeja ei ole
Anonyymi-ap
2188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Keski ikäinen motoristien suosikki huora puhkinussittu on vanhemmuuttaan päässyt pikkusen ylenemään.
entä nämä Helvetin Uskovaiset eli Hell-untailaiset Helvetistä ole Saatananj eli Lusikan,m Luciferin Palvojia.
Kyllä sielläkin ollaan väärällä puolella. Oletko ihan tollo.
En tunne ihmisiä.
Moottorit ja autot.. "punapää"-auto on tosi kaunis, eli siis Ferrarin Testarossa
https://fi.wikipedia.org/wiki/Ferrari_Testarossa
Kyllä on ollut kevyet jauhot setällä taas tänä yönä ku tämmösiä juttuja julkasee
Näköjään sinulla raskaat kun vaivaudut vastaan. Pillu, pillu Tiina.
KYRPÄ PÄÄ KALJUROTTA ON KUIN MUSTA JARRUPUUHKA KUN KQLJUS KIILTÄÄ KESKELLÄ
KIVA PELTOKUVA TULI RÄPPÖSTYÄ RUMA RIUKU MUSTALLA PUUHKALLA. KUKA SUNKI TUKKAS LEIKKAA
Joo tämä pyhäinpäivä ottaa vissiin sedällä koville. Toivottavasti ei mene oikeasti irl lässyttämään mitään joillekin kerholaisille. Ei sellasta saa toivoa, se olisi epäkristillistä😉
Oletko joku ulkopuolinen, joka tunsi sympatiakipua kivissä? Sivusta mua ha ha haa
Joo ei tuo eka inisijä selvästi psykedeelisestä vastauksesta päätellen aapeeäijä ollut. Tai sitten tämä on poikien välistä solvaus sadomasopornoa
HUORITELLAANKO TAAS SUOMI24SLLA
Huora on se kuka ottaa palveluksistaan rahan ja tuomitaan jos varastaa toiselta se on aivan varma ja ei pala edes tulessakaan.
täällä NARSISTI MIES TAAS HUORITTELEE NAISIA VAIKKA ON ITSE PAHIN HUORA JA TAUTIEN LEVITTELIJÄ
Ohi.
PORVOON PAROONI
SUOMI24 ON KOHTA HISTORIAA
Jes, hyvä.
Minua huvitti joku Python MC joku hellurei-helluntailaistrn moottorikweo, vilahti mieleen on jo olemassa sellainen...
Viper Racing Motor Club
Sanni kuulema kyllä pyyhkii papallaan sunkin jälkes.