Tänään teen se!

Rajusti, brutaalisti ja yksin. Vessassa.... ei mulla nyt muuta MOI
492
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Älä jätä huomiseen sitä minkä voit tehdä tänään. 👆

1Äänestä
  • Kyllä poikuuden menettämisen voi ihan hyvin jättää huomiseenkin, vaikka se voisi menettää jo tänäänkin.

    Huomenna on uusi päivä eikä poikuuttaan tavitsisi välttämättä menettää omalle kädelleen niin kuin aloittaja aikoo tänään tehdä.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä poikuuden menettämisen voi ihan hyvin jättää huomiseenkin, vaikka se voisi menettää jo tänäänkin.

    Huomenna on uusi päivä eikä poikuuttaan tavitsisi välttämättä menettää omalle kädelleen niin kuin aloittaja aikoo tänään tehdä.

    Oma käsi on oikotie onneen! Homman päälle tuuheat sauhut marlboro king size.

    1Äänestä

meinaatko ånanoida? 🤔

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rajusti, brutaalisti ja yksin. Vessassa.... ei mulla nyt muuta MOI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu