Stubb otti ja pirautti Putinille

Stubb otti ohjakset omiin kätösiin ja päätti pirauttaa kansanmurhaaja ,psykopaatti Putinille. Asia ei koskenut Suomen ja Venäjän kylmettyneitä suhteita vaan Stubb soittikin Ukrainan puolesta ja Ukrainan pressan toivomuksesta. Hyödyttikö tuo puhelu Ukrainaa? Mitä mieltä olette?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mielestäni kyllä, ettei Amerika, Venäjä ja Kiina kolmistaan päätä tämän pallonpuoliskon asioista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Stubb otti ohjakset omiin kätösiin ja päätti pirauttaa kansanmurhaaja ,psykopaatti Putinille. Asia ei koskenut Suomen ja Venäjän kylmettyneitä suhteita vaan Stubb soittikin Ukrainan puolesta ja Ukrainan pressan toivomuksesta. Hyödyttikö tuo puhelu Ukrainaa? Mitä mieltä olette?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu