No ei sitten kerrota

…jos ei kerran kiinnostakkaan…
9147
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä mua kiinnostaisi mutta miestä ei kiinnostanut!

Äänestä

Kerro!

Äänestä

Ketäs täällä oikein kaipailtiin?

Äänestä
  • Vaaleatukkainen söpöliini valkoisilla kynsillä?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Vaaleatukkainen söpöliini valkoisilla kynsillä?

    Eiköhän se sinunkin söböliinisi mene jo kylillä microhameessa ja narupersepikkareissa pikkujouluissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Eiköhän se sinunkin söböliinisi mene jo kylillä microhameessa ja narupersepikkareissa pikkujouluissa.

    En usko oikeastaan. Tuo voi olla sinun fantasiasi, mutta hän on paljon elegantimpi ja arvokkaampi tuollaiseen käytökseen.

    1Äänestä

Mulle on ihan sama mitä mt potilaana valehtelet

Äänestä
  • Aloittajalla ei ole sellaisia ongelmia. Siitä on mustaa valkoisella, ettäs tiedät!

    Äänestä

Onko sulla kaikki ihan kunnossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

…jos ei kerran kiinnostakkaan…

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu