Mitä mieltä tytöt ovat paljastelijoista?

Tytöt vastatkaa. Mitä mieltä olette ekshibitionisteista eli itsensäpaljastajista? Onko karseeta, jos joku vilauttaa teille mulkkuaan vaikka kadulla?
93075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Eipä ole kohdalle sattunut ja toivottavasti ei koskaan satukkaan! Sellainen jos mikä on kamalaa ja jättää varmasti jälkeensä traumoja.

Äänestä

oksettavaa

Äänestä

Ottaisin kuvan kamerakännykällä ja toimittaisin sen välittömästi poliisille ja toivoisin että hän pääsisi mahdollisimman pian hoitoon!

Äänestä

Mä olen kerran nähny paljastelijan joka näytteli mulle kulliaan ja runkkas. Se oli todella ihanan näköstä ja mun oli ihan pakko runkata kun pääsin kotiin. Toivottavasti pian näen uudelleen.

Äänestä
  • Haluaisin vilauttaa sulle.

    Äänestä

Itse nuorempana (9-vuotiaana) eräs tummaihoinen, ehkä joku justiinsa ysin päättänyt (olin nuori, ikää oli vaikea siihen aikaan arvioida) tuli mun luokse, kun palasin eräästä diskosta kotio päin. Se raahas mut lähimpään pusikkoon ja riisui housunsa. Se sanoi, että 'Koske sitä', mutta eihän siinä pystynyt tekemään mitään muuta kuin juoksemaan pakoon parkuen.. Se oli kyllä kamalaa, en ole koskaan ennen kertonut tästä kenellekään. Sen ikäisenä se tuntui vaan siltä, että olisin itse tehnyt jotain väärää. Koska se heppu ei tehnyt muuta kuin vain näytti varustustaan, ei sitä voi sanoa muuksi kuin vilauttelijaks.. Jos nykypäivänä sen saisin kiinni verekseltään, ilmoittaisin heti poliisille. >:(

Äänestä

Joskus seiskaluokalla ihan rauhassa pyöräilin kotiin ja sitten siinä pari kilometriä vielä oli matkaa jäljellä, kun pyörätie kaars valtatien laidasta vähän syrjempään, metsään, niin siinä mutkassa joku kuvo viis-kuuskymppinen äijä vetämässä käteen ihan onnessaan x/ Ei mikään kauheen hemaiseva kokemus. Eikä ois ollu vaikka ois minkä ikänen tai kumpaa mitä sukupuolta tahansa edustanut x/ Pysyisivät vaan kotona vetämässä käteen...

Äänestä
  • ei vittu mä repesin ihan kybällä

    Äänestä

  • pyllyn karva kirjoitti:

    ei vittu mä repesin ihan kybällä

    siis?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hiltunen kirjoitti:

Tytöt vastatkaa. Mitä mieltä olette ekshibitionisteista eli itsensäpaljastajista? Onko karseeta, jos joku vilauttaa teille mulkkuaan vaikka kadulla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu