Hyvästi P.

Rakastin sua ja edelleen... 😋🤣
8159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Miksi sitten toivotat hänelle hyvästit?

T. P

Äänestä
  • Mä olen nyt P vierellä ja kysyn samaa aloittajalta. Kohtele miestäsi niin kuin miehiä kohdellaan hyvin. Miten voit kuvitella, että säätäisin välissä.
    En vanhaa juttuani enää tähän kirjoita mutta kysyn yleisesti miksi kiinnostaisi enää kukaan sen jälkeen. Kun moni on näyttänyt mitä ovat. Ongelmapersoonia, persoonallisuushäiriöitä.

    Äänestä

Ei kovin hyväntahtoista naurua.

1Äänestä
  • Siihen sekottuu totaalista ymmällään oloa, yllättyneisyyttä sekä epäuskoa

    Äänestä

Petri?

Äänestä
  • E Lukka 🙄 olet hyvä tyyppi

    1Äänestä

Petri

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Rakastin sua ja edelleen... 😋🤣

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu