Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Onko kukaan

menettäny neitsyytensä koulussa? Oman luokkansa pojalle? Oliks teillä paikalla silloin yleisöä?!
41227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei kait tuo ole mitenkään erikoista naida luokkalaistensa kanssa. Tosin yleisö en ymmärrä. Olen minäkin ollut nainut kahden luokkalaiseni kanssa, tosin eivät molemmat olleet samalta luokalta (siis koulu vaihtui välillä).

Äänestä
  • no sinä nyt ootkin sellanen huora että nait kaikkien kanssa

    Äänestä

No en nyt ihan koulussa, mutta yksissä bileissä yhden meijän luokkalaisen kundin kanssa oon ollu. Se oli molempien eka kerta.

Äänestä

Yks poika pani mua vessassa oli kivaa kun opettaja yllätti...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muu tyttö kirjoitti:

menettäny neitsyytensä koulussa? Oman luokkansa pojalle? Oliks teillä paikalla silloin yleisöä?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu