Mielestäni hanna pakarinen on epäaito teeskentevä "artisti".Millään muulla tavalla hän ei olisi päässyt levyttämään kuin idollis kautta . Suomessa pääsee nykyjään kaiken näköinen sonta läpi . Ei voi kuin ihmetellä !!
Hanna sukkaa
PIENTÄ TASOA SUOMEEN
3
559
Vastaukset
- Hanna-fani
Moi. Hanna on Just Paras laulaja..Hanna osaa laulaa todella hienosti.Olise ihan hyvin Hanna voinnut saada levy sopimuksen,vaikka ei oli mennyt idolsiin.Pitääkö aina vertailla idols kisoihin? *vihainen*
- ___
Valitettavasti pakko myöntää, että Hanna on levyttänyt jo ennen Idolsia. Idolsin kautta hän vain tuli tutuksi ja näin ollen myy kultaa.
- qäö
Minä ainakin olen sama mielttä!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3934370Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1181669- 1351474
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko731233Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔721047Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151046Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise13978- 38930
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60915- 65911