Sinä punatukkainen

Onko meidät tarkoitettu yhteen?
61012
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

meit on niin monia...Mistä kaupungista?Kero muita tuntomerkkejä?Tärkeetä....terv.yx punapää

Äänestä

Minä vai?

Äänestä
  • terveisiä toisesta maailmasta...

    Äänestä

mä vein vaan koko käden, pidä sä loput.

Äänestä

Kysyt, vaikka tiedät jo vastauksen.......ON... :)

Äänestä

Kyllästyin punaisiin hiuksiini ja vaihdoin mustiksi :) Mutta jos joku Aki Sirkesalon laulun sanoin esittäisi mulle kyseisen kappaleen ja katsoisi suoraan syvälle silmiin niin varmasti vastaisin että "ON" ! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aki Sirkessalo kirjoitti:

Onko meidät tarkoitettu yhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu