Saabin ohjaus "murisee"

Miksi Saabini 2,1 900, ohjaus pitää ihmeellistä ikään kuin murisevaa ääntää, niin kuin kaksi kuivaa kumipintaa hieroisi toisiaan vasten, mihin pitäisi pistää rasvaa?
4583
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Katso ohjaustehostimen öljy määrä.

Äänestä
  • olisikohan iskunvaim.yläpään laakeri. jossa kumipinnat hana´kaavat laakerin rikkoonnuttua.??

    Äänestä

  • kmk kirjoitti:

    olisikohan iskunvaim.yläpään laakeri. jossa kumipinnat hana´kaavat laakerin rikkoonnuttua.??

    ...ole tolppia ysisatkulissa. Se neste kannattaa katsoa ja ylä- sekä alapallot.

    Äänestä

itselläni -92 900 ja sama ongelma ensin ajattelin että töötin nasta mutta ei auttanut vaikka rasvasin. ääni tulee heti ratin takaa eikä mistään kauempaa kuten ristikoista.ratin takana prässätty pelti hässäkkä jossa kiinni vilkku ym.muut vipstaakit ja ilmeisesti laakeri mutta kun näyttää sille ettei pääse käsiksi millään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ottaa päähän tuo ääni kirjoitti:

Miksi Saabini 2,1 900, ohjaus pitää ihmeellistä ikään kuin murisevaa ääntää, niin kuin kaksi kuivaa kumipintaa hieroisi toisiaan vasten, mihin pitäisi pistää rasvaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu