finni oudossa paikassa

Mulla on sellanen ongelma et mulla on finni PENIKSESSÄ! se on samanlainen ku finni: punertava ja sit valkonen "pää". olen ympärileikattu eli se ei ole esinahassa.se on munan juuressa vasemmalla puolella. pitäskö mennä lääkäriin onko se sukupuolitauti vai tavallinen finni oudossa paikassa. se tuli vasta tänään eikä ole kipeä. en oo yrittäny vielä puristaa sitä.
HUOM se ei ole mitään "runkkausihottumaa" koska en oo vetäny viikkoon.
99492
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

kyl niitä finnejä voi tulla minne vaan. Eikä oo mikään sukupuolitauti, jos on vain yks! paranee kyllä.

Äänestä
  • joo. no jos huolettaa käy lääkärillä. mulla oli karvoituksen juuressa ja luulin et olen saanut tyyliin jonkun kasvaimen vaginaani.. menin sitten ja kauhusta kankeena esitin asiani.. oli tosiaan tukkeutunut ihohuokonen, ei paljoa nolottanut..

    Äänestä

Juuh, kokemusta löytyy. Tuli ja meni. :)

Äänestä
  • huh, god save the internet, hoin jo vittiperkelettä urakalla.... :D

    Äänestä

vaikka näytät jo saaneen vastauksen, niin mullakin oli tollainen ja säikähdin ni menin heti lääkärii, mut se totes et se on normaali finni. että ei pitäs huolestua.

Äänestä

joo eli huomasin tossa eilen ku suihkussa kävin että tossa peniksen varressa joku näppy on ja säikähin ihan vitusti että olenko saanut sukupuoli taudin. suojaamatonta seksiä en ole harrastanut. tänään sitä vähän puristelin ja tuli vaan kipeemmäksi ja nytten sitten huokasin helpotuksesta ku löysin täältä netistä muitakin tapauksia :) toivottavasti ei vaan tulehdu tämän räpläyksen jälkeen :s

Äänestä

se on ihan normalia mullekkin on tullut finni monta kerto munassa ja sitten se on häivinnyt ;)

Äänestä

Mullon finnis penixessä! sain saikkua (sairaslomaa) 5 vuorokautta.

Äänestä
  • mulla oli kans lähti ihan normaalisti puristamalla niiku naamastaki ;D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua tarvitaan 15 kirjoitti:

Mulla on sellanen ongelma et mulla on finni PENIKSESSÄ! se on samanlainen ku finni: punertava ja sit valkonen "pää". olen ympärileikattu eli se ei ole esinahassa.se on munan juuressa vasemmalla puolella. pitäskö mennä lääkäriin onko se sukupuolitauti vai tavallinen finni oudossa paikassa. se tuli vasta tänään eikä ole kipeä. en oo yrittäny vielä puristaa sitä.
HUOM se ei ole mitään "runkkausihottumaa" koska en oo vetäny viikkoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu