Miehet miten päin pidätte penistä housussa?
Onko se alaspäin vai ylös päin/ylös viistoon?
MIten päin penis housuun?
20
7442
Vastaukset
- kalle t
vasemmassa puntissahan pikkuveijari roikkuu..
- poslari
Ylöspäin tiukoissa stringeissä. En voisi edes ajatella boxereissa toiseen lahkeeseen laittaa, kuitenkin kokoa sen verran että herättäisi huomiota.
- Bädmän
poslari kirjoitti:
Ylöspäin tiukoissa stringeissä. En voisi edes ajatella boxereissa toiseen lahkeeseen laittaa, kuitenkin kokoa sen verran että herättäisi huomiota.
siis mitä kokoa? minä ainakaan en voi laittaa ylöspäin kun terska olisi jo melkein kuminauhan alla? Miten te sitten saatte sen pysymään ylöspäin kaiken aikaa? Urheiluteipilläkö? Ei mulla ainakaan pysy vaan vetovoima vetää sen s:lle. Ei se velttonakaan mulla ole kuin jotain 14 cm mutta kyllä se jotain painaa.
Vasen lahje boxereissa paras, oikeaan pallit!
Sitäpaitsi kyllä se saa näkyä! Eihän isorintaiset naisetkaan teippaa itseään laudaksi.
- erkki
on levossa niin pieni ettei tarvitse moista asiaa miettiä, säästyy aamulla varmasti muutama minuutti jonka ansiosta voin nukkua pidempään..
- Nimetön
on ainakin minun kaannettava ylospain, muuten nayttaa aika harskilta. Uimahallissa en voi kayda ollenkaan, kun ei saa kayttaa shortseja.
Minua on kerran syytetty seksuaalisesta ahdistelusta kun kaksi naista luuli etta minulla seisoo kun oli perinteiset uimahousut jalassa, alkoi vituttaa ja sain sakot paljastelusta kun tipautin housut nayttaakseni etta veltto on.- Bädmän
sulle. Teippatko sinä sen kiinni vai onko sinun stringeissä vyötärö navan yläpuolella?
- Mr Big
Bädmän kirjoitti:
sulle. Teippatko sinä sen kiinni vai onko sinun stringeissä vyötärö navan yläpuolella?
ne sitä penistä kohtisuoraa ylös laita, vaan hieman ylös ja sivulle. Silloin esim. 14 cm:n pitkä veltto kalu sopii vallan mainiosti. Tosin itse pidän kyllä alaspäin, kun tuntuu, että se on suojassa paremmin.
- mgmgmgmg
ihan vitun hyvä juttu, jossain julkisella paikalla vai?
- Anonyymi
Mr Big kirjoitti:
ne sitä penistä kohtisuoraa ylös laita, vaan hieman ylös ja sivulle. Silloin esim. 14 cm:n pitkä veltto kalu sopii vallan mainiosti. Tosin itse pidän kyllä alaspäin, kun tuntuu, että se on suojassa paremmin.
ylöspäin se velttokin kalu pitää olla
- Poju-83
Yleensä käytän boksereita (kireitä) ja sillon kalu on vasemmassa lahkeessa. Sitten joskus kun käytän midejä tai briefejä, niin se roikkuu suoraan alaspäin.
- hjp
Pidän sepalusta auki ja penis suorana, että mahtuu housuu.
- Ja annan roikkua
Valtoimenaan.
- taj
Olen huomannut, että mallikuvissa se on yleensä pikkuhousuissa yläviistoon.
Saako malli sen itse päättää vai sanooko valokuvaaja tai malliston luoja sen suunnan?
Itselläni tuo asento ei ole luontaisa ainakaan tällä 8 cm pituudella... - tansseihin
lähtiessä kannattaa kääntää vasempaan lahkeeseen.
- PJA
itellä vasemmassa lahkeessa alaspäin, n.11-12cm velttona.
Ei niillä malleilla näytä kovin pitkä olevan velttona, ku tuossa joku sanoi et 8cm,
niillä tosiaan on yläviistoon, mut varmaan 5-10 cm välillä.? - sitä että
laittaa toiseen lahkeeseen, kuin normaalisti. tuntuu sexyltä.
- Nimetön
Nyt MM-kisojen aikaan ei voi olla huomaamatta, että monella urheilijallakin on kalu yläviistoon, rodusta ja kansallisuudesta huolimatta. Vaikka asuna on lahkeellinen juoksuasu. Tuntuu epäluonnolliselta. Kai asu on kuitenkin sen verran kireä, että se pysyy siellä.
Itse pidän kyllä aina alaviistoon. - Arto Muna
Minun penikseni on painovoiman vaikutuksesta suuntautunut alaspäin. Jos minulle tulee erektio housujen ollessa jalassa, niin sitten alkaa housuissa ahdistamaan ja "se" siirtyy mahdollisuuksien mukaan jompaan kumpaan punttiin. Tosin minun penikseni ei ole niin iso kuin Ron Jeremyllä tai Peter Northilla, niin "se" ei ihan yletä puoleen reiteen asti, polvesta nyt puhumattakaan.
- Anonyymi
bokserit on perseestä kun munat jommallakummalla puolella,breefit on hyvät niin silloin on keskellä.vertaa esim.tissiliiveihin.inhoon boksereita
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 https://ryhmaseksi.pics/H/R5k6N2
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt243637Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.521792Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö221098Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi321019- 631013
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22978Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä37879Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173841- 55782
Pub Marjuskan grillibileet
Pub marjuskassa ilmainen makkara tarjoilu ja jakaa parille sadalle aurinko laseja. Miten tälläistä. Saako popittaa ja ja12713