Kyllä 17,00 € k.1,40
live-veto
voittako Shaheen
Kyllä 17,00 € k.1,40
221178
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
-ja pelin sai jättää vielä puolivälissä matkaa!
unohdin koko livevedon, no tyhmyydestä sakotetaan.
6,8 euroa.... vau
Pelisi on hyväksytty
Kuka voittaa miesten 400 m aitajuoksun?
Pelattu 9.8.2005 21:42:23
Pelatut tulokset
Tulos Panos e Kerroin
Jackson 20,00 1,90
Hinta 20,00 e
Kuka voittaa miesten 400 m aitajuoksun?
Pelattu 9.8.2005 21:43:21
Pelatut tulokset
Tulos Panos e Kerroin Voitto e
1. Jackson
Olin vaan 2 sekunttia nopeampi. :)
Taas, mutta toivotaan että jackson on muita nopeampi.
voittaa aina, vaikka Bubi ei miehestä mitään puhunutkaan.
Näissä livevedoissa kannattaa pelata aina sitä pienintä kerrointa :) harvemmin tulee yllätyksiä.
Nyt pitää pudottaa jo panosta..
1. Jackson 10,00 1,85 Hinta 10,00 e VOITTO 8,50€
yllättävän kova aika. onnex en ehtinyt pelata sitä.
Kumpi sijoittuu paremmin 10-ottelun 400 m:llä?
Pelattu 9.8.2005 21:54:57
Pelatut tulokset
Tulos Panos e Kerroin Voitto e
2. Dvorák 1,70
oli 1.8, nyt 1.6
olisko aika pistää Ojaniemelle 2.05?
Kotiyleisön tuki takana :)
uskoa siihen. Nyt ois kyllä jo 2,1
Ojaniemi 2,00 € k.2,10
49,50 ker 1,6
netti jumi niin en saanut vetoja sisään.
Molemmat olis tietenkin mennyt oikein, ojaniemellä oli kovempi tulos tältä kaudelta, eikä kukaan juokse räntäsateessa noin lujaa.
Millastahan tuota olis pelata wapin kautta, vois mennä hermot.
tosin ei ole kyllä kokemusta. Siinä oli kyllä loistava kerroin Ojaniemellä. Hyvin tuli lopussa.
mutta mitään hajua ei kyllä tuosta ole.
pikapano kukkaroon 17€-loppusaldo 34.10€-tuntipalkka 17,10e.
Näitä pitäis pelata kauheella panoksella, että sais jotakin ja siinä taas ei ole mitään järkeä. Alkais telkkarit lennellä parvekkeelta.
Onhan tuo ihan mielenkiintoista kun kertoimet vaihtuu nopeasti ja tulos on 45sek päästä selvillä.
Moni jäänyt varmaan koukkuun.
Ja onnittelut onnistuneesta tuplasta :)
Abelin sanomaa: "Kaveri alkaa onnittelemaan voitosta 30min pelin jälkeen. Ei saa ennakoida.
Kun sulla on seuraavaksi menossa rivi oikein niin, selvitän sun osotteen, laitan puvun päälle ja ostan kimpun ruusuja ja tuun kylään onnittelemaan voitosta.
Ei nämä triot aina osu, loppuviikoksi vois laittaa vapaavalintaisen rivin. Pari hyvää kohdetta tarjolla. Siitä huomenna."
Perkele sun kanssas. Ihan selvä kosto.
Rupesin pelaamaan live-vetoa maanantaina, ja alkukassa oli 20e. Nyt hallussa on jo 110e, ei tarvitse kun sen yhden ison voiton alle (joka mulla oli |Devjatovski johtaa 3. kierroksen jälkeen kertoimella 3,30, panos 20e| niin siitä se lähtee rullaamaan... varovasti pitää kuitenkin miettiä mihin niitä laittaa, joku mainitsi tässä ketjussa, että suosikkeja kannattaa pelata, se pitää mielestäni paikkaansa. Keihäs on loistava live-vedon kannalta, tänäänkin oli yksi pomminvarma kohde, nimittäin että Makarov voittaa A-erän kun oli jo tiedossa, että Thorkildsen on varmasti jatkossa.
Näiden kisojen aikana vielä ajattelin jatkaa live-vetoa, mutta sitten saa riittää, rahat pois jos ja kun toivottavasti vielä enemmän voitolla ollaan. Helpolla kyllä jää koukkuun, ja äkkiä saa rahansa menemään jos sikseen on, mutta pitää vaan pitää maltti.
tosiaan maltti on tarpeen, itsellä tilin kaksinkertaistamisen jälkeen tuli hölmöiltyä ja taas näyttää vanhaa tuttua nollaa, eipä paljoo harmita..