missä on HEMPPA

Nimetön

Missä on risteytys poni Hemppa! se on shettiksen ja russin risteytys! Se on ruuna ja sen säkä on noin 115cm! Tämä on tarkeäää!

11

1410

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • :)D

      Se asuu nykyään saarijärvellä mun kamuni luona! Laita kommaa tänne, joa haluut lisätietoja!!

      • jennibe

        Hei! Minulla on tietoa että ainakin yksi sellainen HEMPPA asuu espoossa punametsän ratsastuskoululla (en tiedä asuuko enää) se on kimo. kommaileppas jos osuin oikeaasn..


    • Hempparakas

      Poni asuu nykyään siskoni ratsastus koulussa Asikkalassa se on ihana ruunikko ruuna vai mitä!

    • riibbuli

      minäkin haluisin kuulla Hempan kuulumisia jos samasta ponista puhutaan?? 115cm säkä, ruunikko ruuna syntynyt 92. Omistin Hempan 96-2001 ja myin Sannalle pulkkilanharjulle. Voi miten on ikävä Hemppaa!!!!

      • lliisu

        Jos kuulumisia haluat kysellä enemmän ni lähetäppä s-postia osoitteeseen [email protected]
        Hyvinhän herra voi, oli ylläpidossa kevättalven ja on ollut jo kuukauden taas kotona. :) Harmaantunut on kun kert on jo melkein 20v.
        Haluisin kans kuulla miten Hemppa sulla on sillon vuosia sitten mennyt. Ku olen jo pitkään halunnu Hempulan "menneisyydestä" kuulla. Tiedätkö emän ja isän?
        En omista Hemppaa mutta käyn aktiivisesti ja vähemmän aktiivisesti Sannan tallilla ja välillä Hempalla ratsastamassa. Olen siis sannan "siskopuoli".


    • hemuliii

      käykää kattomassa netistä sannan talli

    • puhuvatyttö

      se on puniksessa espoossa !!!

    • hempannäkijä

      Punametsän ratsastuskoululla espoossa.
      Mutta se minkä mä tiiän on shettiksen&wehlssin risteytys.
      Sellanen vaalee jolla on otsassa valkoinen tähti ;)

      • hemppalove

        Ja mun ex hoitsu :)


    • oonaa

      ko. hemppa tosiaan asustaa Asikkalassa edelleen.

    • Maisa<3<3<3<3<3<3<3

      Minkä värinen poni on kyseessä? ja onko merkkejä?

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      59
      1194
    2. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      11
      860
    3. Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?

      "Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol
      Maailman menoa
      75
      795
    4. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      634
    5. Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa

      Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.
      Kajaani
      83
      623
    6. Pakkomielle

      Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs
      Ikävä
      46
      564
    7. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      33
      537
    8. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      36
      524
    9. Hurmasit sitten minut

      kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.
      Ikävä
      43
      503
    10. Tietysti olen varovainen,

      ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä
      Ikävä
      40
      501
    Aihe