En pidä lauluäänestäkään! Rääkyy kuin pistetty sika. Mallia voisi ottaa vaikka Jonnasta.
Kamala kommari!
7
1243
Vastaukset
- jokutyyppivaan
No kannattaisko sun vaan Jonnaa sitten katsella ja kuunnella ja jättää huomattavasti parempi Maija muitten nautittavaksi.
- jonttu
Ääni on kuin variksella. Ei pysty kuuntelemaan vaikka kuinka yrittäisi.
- crazy.frog
Jos kuuntelet Maijaa radiosta niin ehkä maijan ääni voi tuntua huonolta, mut kun taas käyt Maijan kelkalla ääni hänellä onki sitten huippua!
- jujuju
Maijan ääni muistuttaa aika paljon marsun vikinää.
- glitter
Milloin poliittinen vakaumus on millään tavalla ollut verrannollinen lauluääneen?
Tuntuu ettei ketjun aloittaja ole kykevä perustelemaan möläytyksiään kunnolla ("kamala kommari"), eikä todennäköisesti ymmärrä sanan kommunisti/kommari sisältöäkään.
Jos oikeasti sulla on jotkut perustelut Maijan punaisuudelle ja kommunistisympatioille niin ole hyvä se selitä tarkemmin. Asetat itsesi vain vähän huvittavaan valoon... - taata_
SYÖKÄÄ PÄÄNNE KAIKKI MIJAN VIHAAJAT!!! MINÄ KUUNTELEN MAIJAA JA TYKKÄÄN MAIJASTA JA PALJON!! TURHAAN TULETTE TÄNNE MAIJAA HAUKKUMAAN ETTE TE SAA MEITÄ MAIJASTA TYKKÄÄVIÄ KÄÄNNYTETTYÄ! AMPUKAA ITTENÄ STNA!
- jenniiina
Miten vaivaudutte tänne asti haukkumaan Maijaa!!! Jos ei yhtään kiinnosta,niin mitä helv*ttiä tätä palstaa luette?!!!???!?!?!??!?! Vttu! Rakastan Maijan musaa. Kaikil on varmaa joku ns "idoli",niin ei varmana ois kauheen kivaa jos tullaan haukkumaan sitä!! ampukaa itsenne tai pitäkää turpanne kiinni!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17610782Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710269Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325709Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784528- 1713015
Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1303014L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381806Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981398Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61240Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161164