Aikomuksena olisi laittaa Xsaraan Racingin merkki-/mallikohtainen aitonahkainen rattisuojus.
Onko kukaan laittanut autoonsa tällaista ratin
suojusta?
Onko istuvuus Citroenin rattiin hyvä ja asennus kohtuullisen helppoa?
Ainakin kuvissa suojus on todella hyvän ja siistin näköinen (on kyllä hintaakin 95 €).
Onko kukaan laittanut autoonsa tällaista ratin
suojusta?
Onko istuvuus Citroenin rattiin hyvä ja asennus kohtuullisen helppoa?
Ainakin kuvissa suojus on todella hyvän ja siistin näköinen (on kyllä hintaakin 95 €).
Vastaukset 4
Vanhimmat
pistä vaan poika ratin suojukseen 95erkkiä...
mitä hel..ttiä se siinä tekee.
Tulee siitä todellinen RACING auto sen jälkeen..
Se sun Xsara on mummojen kauppa-auto.
Käytä päätä ja säästä rahas johonkin järkevämpään. Tuo on todella naurettavan näköistä
että noista kauppa-autoista yritetään jollain muovin palasilla ja muulla roinalla tehdä
jotain racing autoja.
ajelet, apina?
Taitaa sulle tulla kasvamisen paikka, jos väität, että mitä helvettiä nahkainen ratin suojus tekee ratissa. No sitä helvettiä se siinä tekee, että nahalla päällystetty ratti on huomattavasti mukavempi käsitellä kuin muoviratti! Et ole tainnut nahkarattisella autolla paljoa ajella, kun et kerran mitään tiedä.
Ralliautoa se ei varmaankaan Xsarasta tee ja sitä tuskin alkuperäinen kirjoittaja tarkoittikaan. Minkä sille mahtaa, että tuotteille keksitään mitä ihmeellisimpiä nimiä. Vai olisiko sinusta nahkasuojalle parempi nimi vaikka NAHKIS? Täh?
Ei ne madallukset, spoilerit ja kutukalvot takalaseissa tee niistä japsiwokkipannuistakaan sen vääntävempiä tai lujempaa kulkevia rotteloita. Samanlaisia mummojen kauppakasseja nekin ovat. Että mene ite kasvan!
haluaisin vain kuluneen ratin miellyttävämmän tuntuiseksi ja samalla myös hyvän näköiseksi.
Racing sattuu olemaan ainut valmistaja, joka tekee merkkikohtaisia rattisuojuksia ja vieläpä aidosta nahasta.
95 euroa on kyllä kova hinta, mutta kyllä sen juuri ja juuri voi maksaa laadukkaasta tavarasta.
Jos tiedät, mistä saa halvemmalla saman tyyppisen nahkaisen rattisuojuksen, minkä kehtaa laittaa uudehkoon siistiin autoon (lukuunottamatta rattia), niin ilmoita ihmeessä.
ja mieti vähän noita lapsellisia kommenttejasi...