WhiskyBarin Juuso

Tossa aikasemmin keskustelussa oli juttuu Kipparin Reksistä, mut missä mahtaa olla Whiskyn legendaarinen kaljupääkahva-apina?!
31013
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Viimeks ku mä näin sen, se pyöri vakkella ja oli pannu jonku pikkuhoron paksuksi. Mä en ikinä oo ymmärtäny miten joku muija on lähteny sen matkaan..

Äänestä

juuso kuoli jo aikoja sitten oiskohan ollu johonkin syöpään...

Äänestä
  • juuso painaa hommia eräässä laatotusfirmassa laittelevat kiviä tien reunoihin sun muuta liikkuu välillä halisissa gregoriuksessa edelleen kova naistenmies

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nim. Ei nyt niin kovin huol... kirjoitti:

Tossa aikasemmin keskustelussa oli juttuu Kipparin Reksistä, mut missä mahtaa olla Whiskyn legendaarinen kaljupääkahva-apina?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu