Onko reilua jos antaa äijälle turpaan kun se aamuyöllä turpa täynnä konttaa kotiin tuoksahtaen hajuvedeltä? Kaulukset huulipunassa ja housut täynnä vieraita hiuksia? Eikä muuten auta vaikka piilottais kengät ja housut...eikun karkaa aina vaikka munasillaan. Mitähän mun pitäs tehdä sen kans?? Auttakaa ny hyvät ihimiset mua ....Älkääkä sanoko että vaihda tai heitä ulos..oon kokeillu ja aina tulee bumerangina takas...ei o helppoo hei!!
Saako nainen kurittaa miestä?
ämmä
131655
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
ukkoshan ihan selkeesti kerjää sitä.
Raippaa pakaroille...
jos ukkos saa vetää sua turpaan vastaavassa tilanteessa. te naiset ootte heti itkemässä kun teille sanookin vähän pahasti. helvetti. mut kannattaahan sitä ukkoakin vähän kurittaa!
oma ukko tuli joskus herättämään mun yöllä kun tuli baarista ja olin just saanu unen päästä kiinni.nyrkki heilahti heti ja ei toiste ole herätelly.mä nyt vaan ihmettelen että jos ukkos sua pettää että miksi helvetissä katselet sitä ja ei se tuu takas jos et päästä.voi elämän kevät.miksi sä annat itelles tapahtua noin? mene itsekkin ja petä-anna samalla mitalla takaisin ja tiedän ettei oo helppoa kun jätkä pyytää et hei mä en koskaan enää tee noin anna anteeks jne...sitä sortuu.mulla itellä vaan tuli mitta täyteen ja viimeinen pisara oli kirvelevä sukupuolitauti ja ajattelin että mä en pilaa omaa elämääni tollaisen paskiaisen takia.ja vedä kuonoon vaan ja mielellään aika lujaa.
Saako miehesi lyödä sinua turpaan jos petät?
mitä sitä äijää kattelee jos on muita parempia mukamas!en mä ainakaan, heittäisin saman tien ulos!
Jos minä olisin ukkosi ja vetäisit kuonoon, niin saman tien alkaisi omakin lättysi lätisemään.
voi vitsi,me voitais yhdessä läiskiä toisiamme
Olen samaa mieltä. Ikinä en ensin lyö, mutta jos nainen täysissä järjissään lyö turpaan niin löisin takaisin.
ei itseään puolustaisi? ja väkivalta,oli se sitten mies tai nainen,on aina kiellettyä.meinaako naiset (näköjään jotukut) että auttaa miehen käytökseen piillottamalla miehen vaatteet...haloo.aika naurettava ajatus että ukko makaa alasti sohvalla viikkokaudet,kun vaatteet on piilossa.etkö sä nainen tajua,että vaikka tekisit mitä vaan,niin sun ukkos pettää sua kuitenkin-älä yritä kahlita,se pahentaa vaan asiaa ja jos nyt olet niin hiton rakastunut ja haluat jotenkin vaikuttaa niin leiki edes välinpitämätöntä...jätä se paska,muuta ei voi sanoa.
9mm
taidat olla jotenkin pervo? montako kertaa oot ton kattonu? vastaa ihan rehellisesti.
ainakin 100 kertaa ja aina runkannu niin että mulkku huusi armoa
Kaikki tollaset äijät tarvis möksiä kunnolla. Antaa niin nahkaremmistä että korvat soi....Laittaa viikoks kylmään pimeeseen kellariin ilman vaatteita!