ei oo totta

pikku g:lle oma osio? voi lol :D
5700
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin PikkuG EI tarttis omaa palstaa, kun ois montaa muuta artistii jolle vois tehä oman palstan !!!!!

Äänestä
  • mitä siit voi ees muka puhua...

    Äänestä

  • tyttö kirjoitti:

    mitä siit voi ees muka puhua...

    Jos pikku-G:llä on täällä oma palsta niin miksei vaikka myöskin ... smakilla?

    Äänestä

  • mä vihaan räppii kirjoitti:

    Jos pikku-G:llä on täällä oma palsta niin miksei vaikka myöskin ... smakilla?

    niinii just just

    Äänestä

  • kettujen kettu kirjoitti:

    niinii just just

    On täällä maailmassa muitakii ihmisiä kun sinä. Esim, löytyy näitä PikkuG faneja.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


miss_karambola kirjoitti:

pikku g:lle oma osio? voi lol :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu