Vasuripresidentti!

Täyttäkääpä Tillasen kannattajakortti, niin saadaan vasemmistoliittolainen presidenttiehdokas.

http://www.utopia2006.net/
5328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ikinä tuollaista!

Äänestä
  • ei sitä presidentiksi valitakaan, mutta pitäisi päästä ehdokkaaksi, niin siellä olisi muitakin kuin broilereita.

    Äänestä

  • molotov kirjoitti:

    ei sitä presidentiksi valitakaan, mutta pitäisi päästä ehdokkaaksi, niin siellä olisi muitakin kuin broilereita.

    Ei hän ainakaan DDR-, KGB- ja Setaveteraania huonompi ehdokas ole.

    Äänestä

Täytin kannattajakortin. Ei nuole venäläisten perseitä ja omaa inhimilliset arvot. Ainoa asia jossa olen eri mieltä on kehitysavun korottaminen - rahat katsokaas menevät liian helposti heimojohtajien palatseihin koulutuksen kehittämisen sijasta.

Äänestä
  • Kyseisellä henkilöllä näyttää olevan juuri samanlaiset mielipiteet kun minullakin, ei siis mikään yllätys että tyyppi on vasemmistonuorten jäsen. Harmi vaan että vasemmistoliitto ei asettanut omaa ehdokastaan presidentin vaaleihin, olisin varmasti äänestänyt heidän ehdokastaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jeah kirjoitti:

Täyttäkääpä Tillasen kannattajakortti, niin saadaan vasemmistoliittolainen presidenttiehdokas.

http://www.utopia2006.net/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu