Onko kokemusta jos käytän Veetin kolmen minuutin geeliä alapäähän, vaikka taitaa siinä olla joku varoitus kyljessä aroista paikoista?
Nykyisin höylään ilman mitään aineita ja rasvaan sen jälkeen, eikä ongelmia ole ollut. Ei edes kutinaa!
Nykyisin höylään ilman mitään aineita ja rasvaan sen jälkeen, eikä ongelmia ole ollut. Ei edes kutinaa!
Vastaukset 2
Vanhimmat
alapäähän lähelle limakalvoja, bikiniraja on ainoa.
Lue viestiketju http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1000000000000005&posting=22000000009989546
siitä saat kattavaa tietoa. ;)
Kyllä mä oon käyttäny Veettiä, sitä cremeä käyttäny alapään karvoituksen poistoon, enhän mä sitä sisääni tunge! Ei ole mitään haittaa ollut. Ne varotukset on aika turhia jos osaa vaan käyttää. Sanokaa mitäs sanotte.Tulee pehmeä posliini,hih;)
Ikinäen höylällä aja kun sitä kutinaa ei kestä ja niitä kamalia näppylöitä, yääks, ja sänki tulee tosi nopeesti.