Kiitos MOVE! Kiitos loistavasta bisnes-konseptista.
Viime viikon organisaation liikevaihtoni oli yli 6000pts!!
Näin saavutin yrityksen executive-palkkatason ja tuloni olivat viime viikolta 2100e. Olen nyt tässä reilun 6 viikon aikana tehnyt rahaa yli 5000 euroa, enkä kyllä millään voi sanoa etteikö tää MOVEn konsepti toimisi...
Nyt kun saatiin tää verkkokauppakin toimiin niin näytti jo alkavan viikon provisiot kasvaan siihen malliin että päästään tälläkin viikolla samalle tasolle.
Sanokaa te epäilevät tuomakset mitä sanotte, mä nostan tiliä teidänkin kustannuksella...
Viime viikon organisaation liikevaihtoni oli yli 6000pts!!
Näin saavutin yrityksen executive-palkkatason ja tuloni olivat viime viikolta 2100e. Olen nyt tässä reilun 6 viikon aikana tehnyt rahaa yli 5000 euroa, enkä kyllä millään voi sanoa etteikö tää MOVEn konsepti toimisi...
Nyt kun saatiin tää verkkokauppakin toimiin niin näytti jo alkavan viikon provisiot kasvaan siihen malliin että päästään tälläkin viikolla samalle tasolle.
Sanokaa te epäilevät tuomakset mitä sanotte, mä nostan tiliä teidänkin kustannuksella...
Vastaukset 16
Vanhimmat
Miten niin nostat tiliä minun kustannuksella? Ettkö te kuseta vain toisianne? Vai tarkoititko sitä, että jätät verot maksamatta?
On pojalla hyvä mielikuvitus.
Jee 6000 x 0.01 eli 60 euroa jipii ja hurraa
Onko sinulla osakeyhtiö vai miksi maksat itsellesi palkaa omasta virmasta ?
Voitko antaa yrityksesi Y-Tunnuksen ? Niin
etpä varmaan =)
Hienoa että olet saanut ekan kerran 6000 pts, sillä tosiaan tienaa maksimin eli 2100€, Todennäköisesti kuitenkin tienasit omista asiakkaista ja bonuksista lisää myös.
Move on hiton hyvä. Hiton hyvä yrtys a paranee vaan. Rahaa tienaa kun tekee töitä. Jos ei tee moven kanssa töitä ei myöskään movesta rahaa saa. Silloin ei auta muu kuin valittaa.
ihanko totta manu-poika on sulle nuo tulot excellillä laskenut? ha ha ha! tuut tommosta tänne pokerina puhumaan kun ainoa myyntiartikkeli kolumbuksen liittymätkin on teiltä reppanoilta otettu pois. yhtä vakuuttavaa kun nettikaupan serverin toiminta.
Joo onpa toden totta otettu pois, ei ole ainakaan tullut tietoon että ei enään tehdä kolumbuksen kanssa yhteits työtä, sitä tehdään ja te voitte kuvitella ihan mitä vain. Katsotaan vuoden päästä missä mennään.
Vuoden jälkeen muut ei edes muista koko firmaa ja sinä häpeilet tekemisiäsi. Moven omilla sivuilla kerrottiin sopimuksen irtisanomisesta, etkä sille mitään mahda.
Väittää voit vaikka loputtomiin.
Movella EI OLE SOPIMUSTA KOLUMBUKSEN KANSSA KOSKAAN OLLUTKAAN VAAN FIRMAN KANSSA JOLLA ITSELLÄÄN OLI SOPIMUS.
Tarvitset 60 asiakasta alalinjaasi että ylipäänsä pystyt 2100 euroa tienaamaan. Ja tämä kaikki siis viikossa? Eli päivässä sait joku 8-9 asiakasta värvättyä alalinjaasi päivässä? Mitenkähän tämä on mahdollista ja onko sinulla edes kavereita tai sukua näin paljon?
Tätä keskustelua on parempi jatkaa palkkiojärjestelmätopicissa joka löytyy tuosta hieman alempaa, koska väitteesi ovat kertakaikkiaan epäuskottavat moisista tuloista.
Näkee darkened että kaikki väitteesi perustuvat täydelliseen tietämättömyyteen. Ota selvää asioista niin sinun ei tarvitse ihmetellä ja yrittää todistella itsellesi ettei sinun muka kannattaisi lähteä mukaan tekemään loistavaa bisnestä.
Johan minä sanoin että jatketaan tätä keskustelua tuloista tuolla palkkiojärjestelmätopicissa, ei vissiin menny sitte perille.
Mutta selvähän se on että tyhmät moveen mukaan lähtee, esim. sellaiset tyhmät jotka eivät tajua sanottua asiaa että tätä keskustelua jatketaan perusteluiden kanssa tuolla topicissa missä tästä on jo keskusteltu ja laskeskeltu.
asiasta olevan? Vai?
Suoraan hevosen suusta kuultua, jos jotain saat tilattua, se on ylihintaista. Ei ne katteet tyhjästä tule. Huonoin kusetus mitä ikinä olen nähnyt, ja laiton kun mikä. Rahaa ei tule ilmaiseksi eikä ole oikotietä onneen. "There is a sucker born every minute" -P.T.Barnum
Olen saavuttanut super premium executive tason ja mua ei kusta silmään tommosella homboogiella.
Aito amislook edullisesti! Everest Radio-kansitakki on jokaisen amiksen unelma, nyt pohjahintaan 178,97€! Tästä kaverisi ovat taatusti kateellisia.
Materiaalina aito viskoosi-polyesteriyhdistelmä vrt. GoreTex(tm)! Ikävä kyllä olemme joutuneet poistamaan sana GoreTex mainostekstistä tavaramerkin haltijan pikkumaisuuden vuoksi! (eilen vielä oli)
on se mahtavaa nähdä ku ne linjapellet ja muut oravanpyörässä kolkevat hamsterit vikisee tonni-kahen kk ansioissa.
harmi vaan kun ette ajoissa älynneet tehdä oikeita valintoja ja elämä valuu sormienvälistä.
Sitä se on kun toinen menestyy niin suomessa ollaan nii helvetin kateellisia. mutta ITQ teille.
move rulez, ilman töitä et saa mitään.
päätä ottaa omasi pois.
http://www.kolumbus.fi/petteri.haipola/verkostomarkkinointi/tyypillinen/