kertokaahan.. minkälaisesta suihinotosta miehet pitävät? tekniikoita? vinkkejä? vähän ujostuttaa koko homma mutta haluaisin kovasti oppia miellyttämään.. nuoleehan ne miehet meitäkin niin haluaisin oppia "antamaan" takaisin samalla mitalla..
hyvä suihinotto
vinkkejä???
1011344
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ota suihin autossa, raflassa, rannalla tai jossain vastaavassa paikassa. Syvälle niin että kalu on kokonaan suussasi, harjoittele vaikka jollain esineellä jotta ei tulisi yökkäys refleksiä.
Yllätyksellisyys on ihan huippu... Se sytyttää!! Tekniikasta sen verran että välttämättä voimakas imeminen ei tunnu parhaalta vaan huulien kevyt puristus mulkun ympärillä ja kuljettaminen terskan yli... aaahhh!!! Pallien puristelu ja kevyt kynsiminen samalla tuntuu myös hyvältä. Ja välillä ihan kädellä runkkausta reilusti ja taas suuhun. Näin meillä. Kyllä lähtee!!!!!!!!
eroja miesten välillä, oma mieheni taas rakastaa kunnon imemistä!
Mun mielestä parasta on kunnon imeminen!
Mutta eiköhän kysyjä löydä parhaat miellyttämiskeinot ihan kokeilemalla!
Eikä mikään suihinotto ole mulle ainakaan ole pahalta tuntunut :)
kuten edellä mainittu,yllätyksellisyys...ota suihin paikassa jossa mies sitä ei osaisi edes odottaa.
Semmosta olisi kiva saada mut haaveeksi taitaa jäädä=(
Onnea yritykseen:-)
Suuseksi on ennen kaikkea visuaalis-eroottinen juttu. Jos Naisella on esim kauniit täyteläiset huulet tai miten vain miehen mielestä eroottiset kasvot/kasvonpiirre, on mikä tahansa tekniikka jo hyvää suuseksiä. Siksi mm.katsekontakti suuseksin aikana on tärkeä(muista).
Suuseksi ei oikeastaan tunnu miehestä silmät suljettuna kovinkaan kummoiselta, vain kostealta ja lämpimältä. liike tuo yhdynnän tunteen,ja on siksi hyvin olennainen asia,... ehkä yksi juttu voi olla hyvä tietää:
Peniksestä löytyy terskan alta kiihoituskohta joka on miehille erityisen herkkä alue.
kaikísta parasta kun mies sitä vähiten odottaa... laita vähän jäätelöä terskan päähän ja lipsuttele se pois hiljaa. nuole, ime ja maistele.. tee se kaikki hellästi eikä kiireellä..kyllä miehestä huomaa koska se on ihan huumassa.
http://www.sxxxmovies.com/ass/parade9/
mutta jos esim. jossain kulkuneuvossa tms. haluaa miehensä yllättää....haittaako miestä jos homma jää kesken??? Nauttiiko mies jos nuolee ja hyväilee penistä, mutta sit ei kuitenkaan ehdi saada orkkua??? tuottaako pelkkä nuoleminen niin paljon mielihyvää, että kanattaa tehdä se ilman, että mies tulee????
..itse ainakin sain kuullu, että "taivaallista" oli, vaikkei mies tullutkaan..