Kokoomus HÄPEÄ!!!

Olette enemmän vasemmalla kuin venäjän kommunistit!! Miksi äänestää kokoomusta kun vasemmistoliitto ajaa oikeistolaisempaa politiikkaa??!!!
8316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Se, mikä oli ennen vasemmistolaista, on nyt kokoomukselaista.

Ennen oli ennen, nyt on nyt. Paina se mieleesi, änkyrä.

Äänestä

Hei Liberty 101.
Sdp:n nykypolitiikka on sekoitus Kokoomusta,
keskustaa,Sosialidemokratiaa.Miksi Sdp ei
ole kurssissa ideologiassa?Heinäluoman "lipposen"
kopio persoona on pelottava,samalla isku päin
naamaan rehellistä kansalaista kohtaan.Vapaa-
muurari ystävyydestä Heinäluoman arkielämässä
en tiedä, mutta maamme on vaarassa jos on näin.
Demari aatteen pitää palata juurille ja vähä-
osaisten palveleminen 07-11 on uuden hallituksen
päätehtävä.

Äänestä
  • Miksi pilkkaat demareita?? Eikö kykypuolueesta löydy sen vertaa luovuutta että se kehittäisi OMAN uskottavan PORVARILLISEN ohjelman, siten ettei tosiporvarin tarvitsisi äänestää kusettajakepua liberaalia politiikkaa halutessaan? Minkä takia täytyy kopioida sosialistipuolueen ohjelma? Yhtä hyvin voitte kaikki violetin väriset mukaporvarit liittyä vasemmistoliittoon jos aatteenpaloa ei sen vertaa löydy!

    Äänestä

  • Liberty101 kirjoitti:

    Miksi pilkkaat demareita?? Eikö kykypuolueesta löydy sen vertaa luovuutta että se kehittäisi OMAN uskottavan PORVARILLISEN ohjelman, siten ettei tosiporvarin tarvitsisi äänestää kusettajakepua liberaalia politiikkaa halutessaan? Minkä takia täytyy kopioida sosialistipuolueen ohjelma? Yhtä hyvin voitte kaikki violetin väriset mukaporvarit liittyä vasemmistoliittoon jos aatteenpaloa ei sen vertaa löydy!

    ...

    Äänestä

Kokoomus ainoa puolue!

Äänestä

Siinä se niksi...
Illuminaatti pistää sutkin hiljaiseksi.
Syyte vaihka .....
Kyllä se siittä.
tuomitaan sut vakoilusta tai maanpetoksesta.
Etkä mahda mitää,
On todenäköistä että vastaaja on tarkoittanut.....

Äänestä

Saulin Hutsuvaimo piti myös saada pois päiviltä.
Vanhanen on nynny.
Kyllä lähteee.....

Äänestä
  • Mieti mitä kirjoitat.

    Toivon että seriffi poistaa tältä saitilta kaikki asiattomat ja perverssit kirjoitukset.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liberty101 kirjoitti:

Olette enemmän vasemmalla kuin venäjän kommunistit!! Miksi äänestää kokoomusta kun vasemmistoliitto ajaa oikeistolaisempaa politiikkaa??!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu