jaksaa vastailla viisauksillaan jokaiseen postaukseen (tarkoitan:työntää nenänsä).
On jopa hoksannut vaihtaa taas nikkiäänkin.
Ei mene kauaakaan, kun hän jo pian taas huutelee käsittämättömiä sanaparejaan.
*SaaraJ*
On jopa hoksannut vaihtaa taas nikkiäänkin.
Ei mene kauaakaan, kun hän jo pian taas huutelee käsittämättömiä sanaparejaan.
*SaaraJ*
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mulla ei ole ikinä ollut minkäänlaisia lääkkeitä, ainoastaan päänsärky lääkkeen olen ottanut silloin, kun en ehdi lepäämään ja on työkiireitä.
:-)
Taisi olla pettymys, mutta näin on.
Ja jos lopettaisi SaaraJ:n feikkailun, hän ei milloinkaan ole puolustanut huoraamista, tuskin tuleekaan puolustamaan.
täällä useammalla eri nimimerkillä ja yrittävät saada aikaiseksi vaikutelman, että huorissa kävijöitä olisi paljonkin. Säälittävää touhua. Niitä on tällä palstalla tasan tarkkaan kaksi säälittävää. Tutkimuksen mukaan vain joka 10 s. mies käy huorissa tai on kokeillut huoraa satunnaisesti. Eläköön kunnon suomalaiset TOSIMIEHET!!
Aivan, tuo on silkka totuus.
Minä voin miehenä sanoa, että ainakin minua henkilökohtaisesti kiinnostavat kunnialliset, ahkerat, vastuuntuntoiset, söpöt, herttaiset ja itsestäänhuolehtivat naiset. :-)
Ei mitkään jakorasiat, jotka ovat lomilla silloin kuin huvittaa.
SaaraJ:n feikiksi siksi, että se oli sinun feikkaamisnikkisi aikoinaan... tiedän sen.
Mutta kukahan minä olen?
-koitappas arvata pellepupu =:)
SaaraJ ei ole ikänä kirjoittanut, eikä haukkunut täällä ketään ja vain selvällä maalaisjärjellä ja logiikalla voin päätellä, että hän oli yhden kerran akka ja häipyi sitten yöhön.
Sinä olet mikapappasin roikale, sen voi arvata jo pelkästä idioottimaisesta punkkarihymiöstäsi.
on se runkkari-feikkari tällä surkealla palstalla... Melkein 100 %:n varmaa on sekin, että mikapappas=kiril. Summa summarum. Hurja suosio on huorilla ja huorapalstalla!! Yksi ja sama mielenvikainen äijä hyppää eri nikeillä päivästä toiseen.. säälittävä!!
Puhun kyllä venäjää sujuvasti, mutta siihen yhtäläisyydet Kirilin kanssa varmaan jäävätkin.
-job svoju matj.
*mikapappas*