Mercruiser käyttöohje yms..

Onko tietoa löytyykö netistä Mercruiserin
ohjekirjoja ja muuta teknistä tietoa vai
lieneekö haettava jostain liikkeestä ?
41344
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

www.highwaymarine.com josta löytyy hajoituskuvat.

Äänestä
  • Hieno vinkki !
    Tosin kun ameriikassa ollaan, niin dieseleistä
    ei ole mitään kuvia... Bravo-vetolaitteet
    sentään on mukana mikrofilmeissä.

    Äänestä

  • Kiitti,

    Hyvä homma, pääsee taas ruuvailemaan

    Äänestä

Mistähän paikkaa ne sieltä sivuilta löytyvät

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Löyttykö kirjoitti:

Onko tietoa löytyykö netistä Mercruiserin
ohjekirjoja ja muuta teknistä tietoa vai
lieneekö haettava jostain liikkeestä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu