Mistä vakionopeussäädin

vanhaan autoon, Pösö 406 HDI (-99).

Markkinoilla näkyy olevan VDO:ta ja Rostaa. Hinnat asennettuna alkaen 760 euroa.

Onko kellään ajatuksia mistä saa edukkaan paketin tällaiseen vanhaan autoon. (Vaijerisäätöinen kaasu)
514675
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laita kuukkeliin "vakionopeussäädin liteon"

Siis Lite-on on yksi edullisimmista vakkareista. AP-50 kaikkein edukkain, toisaalta myös ilman mitään dingalidangelia, viimeisen nopeuden muisti tosin löytyy. Ja toimii.

Äänestä

Ostin Ebay:sta Waeco MS-50 geschwindigkeitsregler,hinta oli n.125euroo,suomenkielisin ohjein,pientä väsäilyä.toimii komeasti.

Äänestä
  • Minulla on 240D mersussa VDO säädin ja pelannut monta vuotta moitteettomasti Ei niitä kannata vanhoja ostaa koska niistä tuppa aina puuttumaan jotain Minun mielestäni VDO on hyvä ja onhan uudessa takuu.

    Äänestä

  • nopeus kirjoitti:

    Minulla on 240D mersussa VDO säädin ja pelannut monta vuotta moitteettomasti Ei niitä kannata vanhoja ostaa koska niistä tuppa aina puuttumaan jotain Minun mielestäni VDO on hyvä ja onhan uudessa takuu.

    Kyllä se on aivan bränikkä peli,tehtaan paketissa ja takuut.Suomesta löytyy myös maahantuoja sille,mutta hinta on aivan muuta,eivätkä edes myy niitä postitse.

    Äänestä

  • ???

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


edukkaasti kirjoitti:

vanhaan autoon, Pösö 406 HDI (-99).

Markkinoilla näkyy olevan VDO:ta ja Rostaa. Hinnat asennettuna alkaen 760 euroa.

Onko kellään ajatuksia mistä saa edukkaan paketin tällaiseen vanhaan autoon. (Vaijerisäätöinen kaasu)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu