voisko joku kertoa miten sais kotikonstein tekotussun? ja että nautinto ois hyvä?
ite tekoinen tussu! ohjeita?
kiinnostunut
95072
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
leikkaa n.30 cm pitkä pätkä polkupyörän kumista. esim maastopyörän. pese se kunnolla. käännä toisesta päästä parisenttiä ulospäin. laita liukastetta ja ala työnnellä. pituus ei varmasti lopu kesken vaikka olisi kuinka pitkä elin ja pesu ja säilytys on helppoa.
Ei sovi, ei mahdu, liian ahdas. :P
Voitele kuminen uimalakki sisäpuolelta. Työnnä lakki melkein kokonaan isoreikäisen käsipyyherullan sisään. Kietaise uimalakin ylijääneet liepeet rullan ympärille. Tässä on sinulle erinomainen apuväline!
Ei käsipyyherullaan mitään mahdu!
velttona tunget sisään. Parasta on, kun vielä vedät terskan toisesta päästä ulos ja odotat eregtiota, kyllä puristaa tyvestä mahtavasti.
Erektio kirjoitetaan k:lla.
Osta elintarvike-liikkeestä iso kurkku. Läpimitan tulee olla 5 cm. Leikkaa tyvipää irti ja laita kurkku pariksi minuutiksi mikroaaltouuniin, niin että se pehmenee sisältä. Leikkaa sen jälkeen varovasti veitsellä kovertaen sisus pois. Anna kurkun viilentyä. Tässä vaiheessa sinulla lieneekin jo huikea erektio. Survaise kalusi kurkun uumeniin ja ala masturboida. Kun nyt samanaikaisesti puristelet kurkkua syntyy suurenmoinen imu. HUOM! "Syväkurkku" on käytön jälkeen parasta nakata menemään, joten sinun kannattaa heti ostaa useampia kurkkuja.
Paras lienee tuore naudanmaksa johon viilto...
kato täältä
http://koti.mbnet.fi/~jel/temp/pringles - pillu.txt