Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Huuhtelu

Ollaan tyttöystäväni kanssa puhuttu jo jonkin aikaa anaaliseksistä, mutta ongelmaksi on noussut KO suorituksen likaisuus. Olen lukenut apteekista ostettavista "huuhtelupusseista"(?), mutta kuinka näit pusseja sitten käytetään?

Tyttöystävääni koko asia ei pahemmin kiinnosta, mutta hän on antanut ymmärtää suostuvansa hommiin jos minä sitä itse haluan. Toivoisinkin anaaliyhdynnän olevan tyttöystävällenikin mahdollisimman positiivinen asia. Kuinka tämä onnistuu?
32464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...jos tyttöystäväsi ei ole yhtään innoissaan asiasta. En ikinä tekisi mitään sellaista johon tyttöystäväni suostuu vain minun takia. Varsinkaan tollasta touhua missä tyttöystäväs kroppa on kohteena ja hän joutuu kärsimään kivusta ja kaikista mahdollisista ällöistä vaiheista jota siihen liittyy...vain sen takia kun se susta on kivaa... Mieti vähän.

Äänestä
  • Siinä mitään pusseja tarvita. Istuu vaan veskinpytylle ja suihkusta suutin veks, laskee vettä sisälle ja päästää ulos, muutaman kerran toistettuna ja puhdasta on. Itsellä kokemusta 7 vuoden ajalta ja seksi on siistiä ja nautinnollisempaa, kun ei paska hinkkaa välissä.

    Äänestä

  • *-*-* kirjoitti:

    Siinä mitään pusseja tarvita. Istuu vaan veskinpytylle ja suihkusta suutin veks, laskee vettä sisälle ja päästää ulos, muutaman kerran toistettuna ja puhdasta on. Itsellä kokemusta 7 vuoden ajalta ja seksi on siistiä ja nautinnollisempaa, kun ei paska hinkkaa välissä.

    Ottakaa ihan rauhassa. Kun mies työntyy naisen sisään, niin pitää ottaa todella rauhassa ja aloittaa hitaasti ja lopettaa heti, jos tuntuu naisesta epämukavalta ja kokeilla joku toinen kerta uudestaan rauhallisemmin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Melaveikko kirjoitti:

Ollaan tyttöystäväni kanssa puhuttu jo jonkin aikaa anaaliseksistä, mutta ongelmaksi on noussut KO suorituksen likaisuus. Olen lukenut apteekista ostettavista "huuhtelupusseista"(?), mutta kuinka näit pusseja sitten käytetään?

Tyttöystävääni koko asia ei pahemmin kiinnosta, mutta hän on antanut ymmärtää suostuvansa hommiin jos minä sitä itse haluan. Toivoisinkin anaaliyhdynnän olevan tyttöystävällenikin mahdollisimman positiivinen asia. Kuinka tämä onnistuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu