Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Nuolemisesta

Eli sanokaahan, että kuinka sitä kyrpää nuollaan hyvin? Kun en ole ennen kokenut.. Pitääkö esinahka vetää ihan tyveen, kun nuollaan? Kuinka kovaa voi nuolla? Mistä te miehet tykkäätte?!
21202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nuole ja ime vuoronperään. Älä nyt hemmetissä sitä esinahkaa sinne tyveen vedä, sehän repeää. Rittää kun vedät niin pitkälle taakse, kun se ilman voimankäyttöä menee. Ja sitä esinahkaa voi liikutella siinä samalla kun imee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aloittelija kirjoitti:

Eli sanokaahan, että kuinka sitä kyrpää nuollaan hyvin? Kun en ole ennen kokenut.. Pitääkö esinahka vetää ihan tyveen, kun nuollaan? Kuinka kovaa voi nuolla? Mistä te miehet tykkäätte?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu