SP 2

Onko sp 2 örkki imuri ja vainon kohde, poistettuani sp 2:n koneeltani niin kaikki ylimääräiset tunkeilija loppui tyystin.
Käyttöjärjestemäni on Win XP Pro ja selain FF.
3447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

SP2 on sama ku annat luvan Mikkisohtan tulla tonkiin konettas

Äänestä

Olisko käynyt niin että et enää huomaa tulevia örkkimörkkejä =)

Äänestä
  • SP1 ei huomaakkaan ja (haluakkaa huomata) kaikkia turhanpäiväisiä örkkejä!

    heti kun olet asentanut SP2:Sen niin olet siitä lähtien tietokoneen orja! Tietokone käskee sinua ja sinun on pakko totella, jos et halua että kone jumittaa.. näin on näppylät..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Onko sp 2 örkki imuri ja vainon kohde, poistettuani sp 2:n koneeltani niin kaikki ylimääräiset tunkeilija loppui tyystin.
Käyttöjärjestemäni on Win XP Pro ja selain FF.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu