MYYDÄÄN TERRAARIO

Tarpeeton

Eli siis myyn terraarion,mittoja en muista tähän hätään,mutta terraario on 114litrainen(tuo tuskin auttaa paljoakaan.)
Mitat laitan heti kun ne saan.
Eli maanantaiksi.
Terraarion päälle on tehty liukuvat lasikannet eli nekin saa haluttaessa "kaupan päälle"

Terraariosta pyytäisin hintaa 60€ kuljetus on mahdollista Jyväskylään päin.

Kiinostuneet mailatkaa osoitteeseen: tara_suomi24.fi

3

523

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tara_

      Jatkoa
      Mitat on siis Pituus 100cm
      korkeus 35cm
      leveys 35,5cm

      • domino

        onko terra vielä vapaana? tarvitsen pian terran, johon voin laittaa gerbiilejä. jyväskylästä pääsisin hakemaankin, asun jämsänkoskella.


      • Nimetön
        domino kirjoitti:

        onko terra vielä vapaana? tarvitsen pian terran, johon voin laittaa gerbiilejä. jyväskylästä pääsisin hakemaankin, asun jämsänkoskella.

        Onhan se mutta jos sinua ei haittaa että se toinen kansi lasi on rikki niin se on ihan käypänen.meillä oli siinä aiemmin myös gerbiilejä.Kuinka pian sen haluaisit?
        Itsellämme siinä gerbiilien aikaan oli sellainen verkko viritelmä puoliksi ja puoliksi oli sitten lasi kansi,ja hyvin toimi :)
        Mutta kirjoittele tai soite niin sovitaan tarkemmin :)
        Maili:[email protected]
        p:0407401749
        odotan yhteyden ottoasi :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      586
      1413
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      43
      777
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      470
      680
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      5
      539
    5. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      34
      519
    6. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      28
      494
    7. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      480
    8. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      39
      477
    9. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      151
      438
    10. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      22
      432
    Aihe