tuossa eilen sitten meni poikuus pois, tai sitten ei sittenkään. Koska, se oli kyllä aikamoinen pettymys. Naiseni oli kaunis ja kiihottava ja näin, käyttäytyi himottavasti ja oli muutenkin seksikäs. Molemmat halusivat samaa asiaa - ei ongelmia. Mielestäni itselläni on aivan normaalin kokoinen - käytössä 20cm pitkä ja ei paksuudessakaan nyt mielestäni ongelmaa. Silti naiseni tuntui... sanoisin väljältä. Pitkän rehkimisen jälkeen en lauennut, vaikka kokeilimme pienillä tauoilla kolmisen kertaa. Loppu fiilis jäi kylmäksi: tätäkö tämä nyt sitten on, käteenvetohan tuntuu paljon paremmalta?
Missä vika? Oon täysin pettynyt.
Missä vika? Oon täysin pettynyt.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Lopeta amis finninaama jo kirjoittelu täällä.Olet ruma ja pillua et tule koskaan näkemään muuta kuin kuvissa.Läskipaska kusipää amisrunkku.Vituttaako olla läski?????
Ei sullakaan kovin hyvin mene kielenkäytöstä päätellen.
Nythän on niin, että käsi ja nainen ovat hiukan eri asioita. Olet tottunut nyt muutaman vuoden ajan käteen ja siihen tuttuun puristukseen, jota voi itse säädellä. Naisen kanssa pitää opetella koko homma ihan uusiksi: seksi onkin kahden kauppaa ja se pimppi ei todellakaan tule olemaan yhtä tiukka kuin oma nyrkki.
Aika nopeasti se oikea tuntuma löytyy, muutama kerta harjoittelua ja kun laukeat ensimmäisen kerran naisen sisällä homma helpottuu ja omaa nyrkkiä ei tule enää ikävä.
Jätä munakeskeisyys poikasille, herkisty naiselle ja siitä se lähtee.
Kyllä mä olen törmännyt myös tiukkapilluisiin naisiin. Ja naisille tiedoksi: sitäkin voi treenata tiukemmaksi jos se on päässyt löystymään.
Tosin tuskin tämän palstan naisilla on siihen vielä tarvetta...
Otan osaa, jos et erota nyrkkiä naisesta.
Kaverilla on 20cm vehje, tyttö varmaan aika nuori - kaikki viittaa löysyyteen vai?
Kysymyksessä on paljon naitu pillu. Käytössä väljentynyt.
Pillu ei naimisesta väljene, jos jättää hevoset ja norsut väliin.
se muuten väljenee!! Tämä on tosi! Jätin entisen muijan just sen takia kun ei kehannu itteään treenata ja mä pamputin sitä päivittäin. No lopultahan se tuntu märkä hesariki paremmalta..että sillee..Nyt on nuori ja tiukka alla..
Olet urpo.
käteenvetohan tuntuu aina paljon paremmalta, huomaat sen ajanmittaan.
sulla edes seistä kunnolla? Silloinhan se löysältä tuntuu jos ei ole muna kovana. Sua taisi vähän jännittää.