Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

toimintaa Somerolla?

Onko nudisteille mitään paikkaa somerolla tai forssassa?
2813
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ainakaan Somerolla ei taida olla mitään toimintaa. Yksityisiä nudisteja siellä on tietenkin, jotka ottavat aurinkoa esim. omalla kesämökillään, eikä ns. naturistiyhdistyksetkään ole käsittääkseni siellä toimineet. Joten paikallista aktiivisuutta tarvitaan!

Äänestä
  • Kuka viitsii alkaa vielä johonkin yhdistykseen.Jos jollain on kiinnostusta niin kannattaisi lukea hieman taaksepäin näitä kirjoituksia.Minulla on kyllä toisenlainen käsitys nakurannoista.Voihan sekin olla kyllä väärä.Kumminkaan siihen ei sisälly tällaista lapsellista riitelyä.
    Lopuksi vielä etten ole tirkistelijä/vilauttelija ))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko kirjoitti:

Onko nudisteille mitään paikkaa somerolla tai forssassa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu