Mistä muualta voi ostaa vaippoja kuin postimyynnistä, löytyisikö Vaasa-Seinäjoki alueelta liikettä josta saisi henkilökohtaista palvelua? Myykö kukaan Suomessa aikuisille valmistettuja kestovaippoja?
Mistä vaippoja?
7
5969
Vastaukset
- jukkis
vaasassa että seinäjoella on respectan myymälät joista saa attends vaippoja lisäksi mistä tahansa apteekista saa tenan vaippoja ja jossei näissä paikoissa ole hyllyssä mieluisia niin tilaavat kyllä nopealla toimitus ajalla.
www.attends.fi
www.tena.fi
www.respecta.fi - Bat
Joudun itse käyttää vaippoja yöllä virtsan vaivan vuoksi.On hankalaa löytää teippivaippoja kun on liian isot ja pienet.Minkälaista vaippoja käytät.
- vaippa-janne
30 vuoden kokemus muovihousu-vaippa asioissa takaa laadun ja luotettavuuden. Olen tehnyt 25 vuotta muovihousuja ja myös flanellivaippoja itse. Myös välitän saksalaisia ja usalaisia housuja.
Ota rohkeasti yhteys. [email protected]
Myyn postiennakolla mutta luottamus on kaikkein tärkein. Kerro avoimesti mitä haluat.
Pitkä kokemus takaa laadun ja luotettavuuden
[email protected] janne - Petri
Menepä sivustoon www.vaipat.net ja valitse sieltä vaippakauppoja.
-Petri-- Petri
Enpä sitten huomannut mainita että apteekeista saa hankittua Tenan tuotteita. Henkilökunta avustanee sopivan tuotteen löytämisessä. Noihin voi myös tutustua etukäteen http://www.tena.fi -osoitteessa. Tuolla on myös verkkokauppa, jonka hinnat ovat alemmat kuin apteekissa, joten kun tietää tahtomansa tuotteen, tilaamalla säästää kuluissa.
-Petri-
- reko_
itsekin etsiin vaasa-seinäjoki alueelta liikettä mistä ostaa, mutta en semmoista löytänyt, joten päädyin lopuksi postimyyntiin, joka oli vaivaton tapa loppuviimeeks
Sirpa Leppänen Eko-Setissä valmistaa myös aikuisille sopivia kestovaippoja kun annat vaan mittasi. Itsekin sieltä tilasin ja ekalla kerralla ne oli tiukat, mutta Sirpa korjasi ne maksutta sopiviksi - minäkinkäytän
Minulla ylimääräisenä Tena housuvaippoja M-koko, uusia.
Laatikossa 4pkt. paketissa 14 vaippaa. paketti vain 5e/kpl.
Koko laatikko 20e.
Yhteensä 8 laatikkoa löytyy ylimääräisenä.
Laittele epostia, Asun Lahdessa
"siljaeuropa(at)yahoo(piste)se"
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986348KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555865Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602833Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072268Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071958- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331108