Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kysymys

Saako suomesta mistään sellasia domina sessioita missä domina nainen istuu miehen naaman pääle ja jopa piereskelee ta sitte että domina ratsastaa miehen selässä ja antaa piiska...tällänen kiihottaa
31685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämä tytteli antaa dominapalveluita ja kusi ja paska sessiotkin kuuluvat ohjelmistoon, joten aika kevyttä on tuo sinun tarpeesi...
http://www.villi-ira.net/

Äänestä
  • oispa mulla tommonen tyttö

    Äänestä

mene villi-iran luo häneltä saa upeita palveluja!Ira on kussut ja paskantanut monet kerrat suuhuni!suosittelen kun käyt kerran käyt aina!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Facesitting kirjoitti:

Saako suomesta mistään sellasia domina sessioita missä domina nainen istuu miehen naaman pääle ja jopa piereskelee ta sitte että domina ratsastaa miehen selässä ja antaa piiska...tällänen kiihottaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu