Entäpäs Cameltoe?

LadylikeMarmalade

Moi!

Tässä yön pikkutunneilla tulee kaikkea mietittyä. Itseäni ei oo henk.koht hirveesti aikasemmin vaivannu, mutta sen jälkeen ku aloin ajeleen alapäätä posliiniks säännölisesti, niin mua vähän alko vaivaan..

Eli mitäs te miehet ootte mieltä ns. cameltoe pilluista? Eli ne isot häpyhuulet on siis aika isot. Mulla ne vähän roikkuu, mut ei ny liian pahasti. Silleen et jos pikkarit on jalassa, niin ei se oo silleen sileee...vaikee selittää.

Kuinka yleistä tää on ees muilla naisilla? Hetero ku oon, niin en oo muita naisia katellu, eikä oo tullu puheekskaan.

Mun mielestä ne kyllä on vähän rumat.. Mutta sit taas pienet häppärit mulla on aika nätit ja pienet. Ilman noita roikkuvia ulkohäppäreitä, mulla ois mun mielestä aika kaunis vagina.

Sekin piti viel lisätä, et klitoris mulla näkyy koko ajan, eli ne isot häppärit "roikkuu" vasta siel alempana... Kuulostanko mä nyt ihan freakilta?

Kommentteja naisilta ja miehiltä, kiitos ;)

9

2685

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Asiallinen mies Vaasasta

      Moikka LadylikeMarmalade!

      Olet mun mielestä täydellinen. Ihan totta! Minä vähintään 10 mun kaverista on sitä mieltä että ns. cameltoe on seksikästä, ja jos klitoris on näkyvissä koko ajan, mikäs siinä, seksikästä sekin!!! Hyvää päivänjatkoa....

      • LadylikeMarmalade

        Vaude! Kiitos kommentistas, olipas rohkaisevaa :) :)


    • zap

      100% mies. Aika läpinäkyvä vedätys.

      • LadylikeMarmalade

        Miten niin? Mä olen 100 % nainen, 23 vuotias tamperelainen.
        Saanko kysyä, miks epäilet mun naiseutta? Onko toi cameltoe juttu joku miesten sisäpiiri homma vai mikä?
        Mä vaan kerroin millanen olen, koska itse olen epäillyt että miehet ei tykkää noista ulkonevista häppäreistä, olen jopa harkinnut leikkausta.


      • CT-Fani
        LadylikeMarmalade kirjoitti:

        Miten niin? Mä olen 100 % nainen, 23 vuotias tamperelainen.
        Saanko kysyä, miks epäilet mun naiseutta? Onko toi cameltoe juttu joku miesten sisäpiiri homma vai mikä?
        Mä vaan kerroin millanen olen, koska itse olen epäillyt että miehet ei tykkää noista ulkonevista häppäreistä, olen jopa harkinnut leikkausta.

        Sehänon hienoa, ja seksikästä jos sulla on turpeutta alapäässä.

        Se on yksi genre seksileffoissakin, imetään alipaineella häpyhuulet himottavan näköiseksi.

        pyöräilyshortsit/piukat housut vaan päälle ja baanalle!


    • Anonyymi

      kivaltahan se näyttää kun esim.farkkujen keskisauma painuu pillunhuulien väliin.minua ainakin näky kiihottaa,voin mielessäni nähdä pikkareiden olevan hieman kosteat farkkujen pakottaessa ne häppäreiden väliin,ja kävellessä mukavasti hierovan klitoristakin samalla. tahtoisin sellasiin haaroihin painaa suuni ja hieroa pilluasi housujen läpi ja tuntea sen kuumuuden ja kosteuden.

    • Anonyymi

      sehän on erittäin kiihottavaa kun häppärit roikkuu ja klitta näkyy koko ajan

      • Anonyymi

        Vaikka sul on hukan vaatimattomampi, ei sitä kaikille tarvii kertoo.


    • Anonyymi

      Cameltoe on seksikäs

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta

      Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei
      Kansallinen Kokoomus
      366
      1388
    2. Mitähän ajattelet

      Nykyään minusta tai meistä tai tapahtuneista?
      Ikävä
      58
      874
    3. Mitä kaivattusi

      pelkää? 👻
      Ikävä
      83
      870
    4. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      115
      854
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      51
      720
    6. Hankkikaa elämä

      Tiedetään että hän on mielenkiintoinen mutta rajansa kaikella.
      Ikävä
      94
      691
    7. Sinun silmiisi kun

      Katson niin ymmärrän sen. 👁️👁️👀
      Ikävä
      45
      681
    8. Voisitko mies auttaa..

      Ottaisit yhteyttä vielä kerran, jos haluat? 🤔 Jätäthän ilkeät kommentit pois.
      Ikävä
      48
      566
    9. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      54
      553
    10. Miksi naiset tuoksuvat vaihdevuosien tietyssä vaiheessa todella etäännyttäviltä

      Mietin tätä, onko luojalla ollut jokin tarkoitus näin voimakkaan lemun aikaan tekemiselle. Monet ajattelevat miten joku
      Sinkut
      108
      513
    Aihe