Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kumikäsineet

Haluaisin kysellä on kellään kokemuksia kumihanskoista miehen tyydyttämisestä.
Tuntuuko jotentinkin parenmalta saada kumihanskaa .Oma miehen saa laukeamaan ainakin nopeanmin hanskat kädessä. Olen käyttänyt normaaleja siivoshanskoja jota pidän töissä.
Ainakin en tunne kun alkaa laukee,mut hauskenpaa tehä kumihanskat kädessä.
43738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mun ukko haluu että mää runkkaan sitä sellaisilla kintailla joiden pinnalla on semmosta rosoo. Välillä sen kulli on ihan vereslihalla kun runkkaan sitä, mutta se vakuuttaa sen olevan ihanaa. Nyt ollaan tehty sitä samaa mun pillulle ja voin vakuuttaa sen olevan tosi mahtava kokemus - suosittelen.

Äänestä

Kumihanskat käteen ja vähän hieronta öljyä,niin
mies kehrää... Ja tietnkin kumihanskat käteen kun
tyydyttää vierasta miestä.

Äänestä

no varmaan on ihan kiva kun on ohuet tutkimushans
kat käsissä ja liukuvoidetta niissä olen sen huomannut kumihan on kiihottava materiaali ja tietty miehet aina haaveilevat hoitsuleikeistä
oletko ottanut sen huomioon pikkuinen valkea sisar ja voi sitä intoa riittää tuppaa vain laukeamaan ihan rinnoille

Äänestä

vaimoni tyydyttää minua aina silloin tällöin ihan seksiliikeistä ostetuilla kumikäsineillä ja sekä ihan kumisilla tiskikäsineillä molemmat tuntuu hhyvältä ehkä välillä tiskikäsineet tuntuu paremmilta, eivät tosi ole yhtä seksikkään näköiset. vaimolla on myös joskus pitkävartiset kumisaappaat jalassa. Kumi on todellakin kiihottavaa ja monikäyttöistä seksissä. joskus myös tyydyttää kumisaappaalla hankaamalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanne kirjoitti:

Haluaisin kysellä on kellään kokemuksia kumihanskoista miehen tyydyttämisestä.
Tuntuuko jotentinkin parenmalta saada kumihanskaa .Oma miehen saa laukeamaan ainakin nopeanmin hanskat kädessä. Olen käyttänyt normaaleja siivoshanskoja jota pidän töissä.
Ainakin en tunne kun alkaa laukee,mut hauskenpaa tehä kumihanskat kädessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu