KÄRPÄT...

Paras, ompas kiva nähä, että meijän pohojosen joukkue on monen suosikki. Tietysti Kärpät voittaa myös tämän kauen 2005-2006.
3207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

oMpas, nähä, meiJän, pohojosen, kauen.
Saisko noi suomeksi, kiitos?

Äänestä
  • Tarkkaa. On mukava nähdä, että meidän pohjoisen
    joukkue on niin monen suosikki.
    Kelepaisko tuo ?

    Äänestä

onhpas pohojan pohojilla jo hiriveen kauhia uho jo perekele päällä.onko sulla antaa mulle vähhä poponttikkaa.määki haluu olla teijän mokaana lapees huutamas ja haasemas Raksilassa.

no niin ja nyt sitten kaikki Turkulaiset,Tamperelaiset,Helsinkiläiset ym...uhoomaan omalla murteella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on tietysti kirjoitti:

Paras, ompas kiva nähä, että meijän pohojosen joukkue on monen suosikki. Tietysti Kärpät voittaa myös tämän kauen 2005-2006.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu