Miks ihmeessä miestäni kiihottaa katella netistä lesbopornoa eikä tavallista heteromeininkiä,onko muitakin miehiä!!!???
Joka kerta kun hänen jälkeen koneelle menen niin linkit niille sivuille vain....ihmettelen!
Joka kerta kun hänen jälkeen koneelle menen niin linkit niille sivuille vain....ihmettelen!
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kaksi naista yhdessä on miehen mielestä kaksinkertaisesti kauniimpaa. Ei mies ymmärrä että jos siinä oikeasti olisi kaksi rekkalespoa, niin ei siinä miestä kaivata.
Pari Bi-naista on se mistä mies haaveilee lesbokuvien muodossa. Heterokuvia katsellessa kun joutuisi sen miehenkin näkemään.
Eihän muakaan kiinnosta katella miehiä keskenään...kai te miehet "toimitta" hieman erilain...:)
Lesboilussa voi kuvitella, että naiset lämmittävät toisensa. Siihen voisi tulla ikään kuin itse mukaan. Homoilu on penetraation vuoksi vastenmielistä.
Joku horny nainen voisi pitää siitä, kun homomiehet telmivät, mutta naisen pitäisi olla sen verran pervo, että tykkäisi, kun häntäkin pantaisiin kakkoseen.